2. Verfahren
Verfahren
Titel: Usługa kompleksowego sprzątania w Domach Studenckich
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest usługa polegająca na kompleksowym sprzątaniu i utrzymaniu czystości w Domach Studenckich Uniwersytetu Marii Curie-Skłodowskiej w Lublinie z podziałem na dwie części postępowania: Część 1: Usługa kompleksowego sprzątania Domu Studenckiego „Femina”. Część 2: Usługa kompleksowego sprzątania Domu Studenckiego „Grześ”. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawarty jest w załączniku nr 1 do Specyfikacji Warunków Zamówienia (SWZ), odpowiednio dla części postępowania.
Interne Kennung: PN/79-2025/DZP-p
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 90911200 Gebäudereinigung
Zusätzliche Einstufung (cpv): 90911300 Fensterreinigung
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Usługa kompleksowego sprzątania Domu Studenckiego „Femina”
Beschreibung: Usługa kompleksowego sprzątania Domu Studenckiego „Femina”. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawarty jest w załączniku nr 1 do SWZ, odpowiednio dla części postępowania.
Interne Kennung: Część 1 postępowania
Menge: 6 618,31 Quadratmeter
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Zamawiający przewiduje skorzystanie z opcji, zgodnie z zapisami określonymi w projektowanych postanowieniach umowy, stanowiących załącznik do Specyfikacji Warunków Zamówienia (SWZ).
Los: LOT-0002
Titel: Usługa kompleksowego sprzątania Domu Studenckiego „Grześ”
Beschreibung: Usługa kompleksowego sprzątania Domu Studenckiego „Grześ”. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawarty jest w załączniku nr 1 do SWZ, odpowiednio dla części postępowania.
Interne Kennung: Część 2 postępowania
Menge: 6 640,6 Quadratmeter