See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dostawa taśm przenośnikowych tkaninowo-gumowych do stosowania w podziemnych wyrobiskach górniczych dla Oddziałów Polskiej Grupy Górniczej S.A.
Beschreibung: Postępowanie o udzielenie zamówienia sektorowego prowadzone jest w trybie przetargu nieograniczonego na podstawie przepisów ustawy z dnia 11 września 2019 r. (Dz.U. poz. 2019 ze zm.), zwanej dalej ustawą Pzp. Zamówienie obejmuje dostawę taśm przenośnikowych tkaninowo-gumowych do stosowania w podziemnych wyrobiskach górniczych dla Oddziałów PGG S.A. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia oraz wymagania prawne i parametry techniczno-użytkowe określono w SWZ. W niniejszym postępowaniu o udzielenie zamówienia komunikacja między zamawiającym a wykonawcami, w szczególności składanie ofert, JEDZ oraz dokumentów i oświadczeń, odbywa się przy użyciu środków komunikacji elektronicznej. Oferty wraz z załącznikami oraz JEDZ, pod rygorem nieważności, sporządza się w postaci elektronicznej i opatruje się kwalifikowanym podpisem elektronicznym.
Vorherige Bekanntmachung: 412558-2026
Interne Kennung: 702600553
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: ja
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 34312600 Förderbänder aus Gummi
5. Los
Los: LOT-0000
Titel: Dostawa taśm przenośnikowych tkaninowo-gumowych dla Oddziałów Polskiej Grupy Górniczej S.A. (1)
Beschreibung: zadania nr 1, 2, 3
Interne Kennung: 702600553 cz. 1
Los: LOT-0001
Titel: Dostawa taśm przenośnikowych tkaninowo-gumowych dla Oddziałów Polskiej Grupy Górniczej S.A. (2)
Beschreibung: Zadania nr 4 - 12
Interne Kennung: 702600553 cz. 2