639094-2026 - Wettbewerb
Polen – E-Mail-System – Zakup licencji MS Office i pocztowych
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Zakup licencji MS Office i pocztowych
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest: Część 1 zamówienia – Zakup wraz z dostawą licencji Microsoft Exchange Online Plan1 user, na okres od 01.01.2027 r. do 31.12.2027 r., symbol katalogowy AAA-04063, w liczbie 7200 sztuk (bez opcji Software Assurance). Licencja niewyłączna i terminowa, udzielona/wystawiona Zamawiającemu, bez możliwości wypowiedzenia. Część 2 zamówienia - Zakup wraz z dostawą licencji oprogramowania biurowego Microsoft Office - wersja standard Device, na okres od dnia dostarczenia Zamawiającemu informacji o zamówionych licencjach, w liczbie 555 sztuk (bez opcji Software Assurance). Licencja niewyłączna i bezterminowa, udzielona/wystawiona Zamawiającemu, bez możliwości wypowiedzenia. 2. Wykonawca zapewni dostęp do spersonalizowanej strony producenta ze zdefiniowanym Kontem Zakupowym Zamawiającego, pozwalającym upoważnionym osobom ze strony Zamawiającego na: pobieranie zakupionego oprogramowania, sprawdzanie liczby aktywnych subskrypcji w wykazie zakupionych produktów. 3. W przypadku oferowania rozwiązania Microsoft - zamówienie zostanie zrealizowane w ramach programu Microsoft Products and Services Agreement MPSA. 4. Zamawiający dopuszcza składanie ofert równoważnych. Szczegółowe wymagania dot. równoważności znajdują się w SWZ. 5. Przedmiot zamówienia musi być zrealizowany przez Wykonawcę posiadającego status licencjonowanego partnera Microsoft (LSP) uprawniający do sprzedaży licencji, a w przypadku zaoferowania rozwiązania równoważnego Zamawiający wymaga, aby przedmiot zamówienia został zrealizowany przez Wykonawcę posiadającego status licencjonowanego partnera producenta oferowanego oprogramowania, uprawniający do sprzedaży licencji.
Interne Kennung: 0000-ZP.261.23.2026
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 48811000 E-Mail-System
Zusätzliche Einstufung (cpv): 48300000 Softwarepaket für Dokumentenerstellung, Zeichnen, Bildverarbeitung, Terminplanung und Produktivität
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Część 1
Beschreibung: Zakup wraz z dostawą licencji Microsoft Exchange Online Plan1 user, na okres od 01.01.2027 r. do 31.12.2027 r. symbol katalogowy AAA-04063, w liczbie 7200 sztuk (bez opcji Software Assurance). Licencja niewyłączna i terminowa, udzielona/wystawiona Zamawiającemu, bez możliwości wypowiedzenia.
Los: LOT-0002
Titel: Część 2
Beschreibung: Zakup wraz z dostawą licencji oprogramowania biurowego Microsoft Office - wersja standard Device, na okres od dnia dostarczenia Zamawiającemu informacji o zamówionych licencjach, w liczbie 555 sztuk (bez opcji Software Assurance). Licencja niewyłączna i bezterminowa, udzielona/wystawiona Zamawiającemu, bez możliwości wypowiedzenia.
Haupteinstufung (cpv): 48300000 Softwarepaket für Dokumentenerstellung, Zeichnen, Bildverarbeitung, Terminplanung und Produktivität
2. Procedure
Procedure
Internal identifier: 0000-ZP.261.23.2026
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: no
Purpose
Main nature of the contract: Supplies
Main classification (cpv): 48811000 E-mail system
Additional classification (cpv): 48300000 Document creation, drawing, imaging, scheduling and productivity software package
5. Lot
Lot: LOT-0001
Title: Część 1
Lot: LOT-0002
Title: Część 2
Main classification (cpv): 48300000 Document creation, drawing, imaging, scheduling and productivity software package