See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Raamovereenkomst - Leveren van verkeerssignalisatie, thermoplasten, wegenverf en toebehoren gedurende een periode van 48 maanden
Beschreibung: Raamovereenkomst - Leveren van verkeerssignalisatie, thermoplasten, wegenverf en toebehoren gedurende een periode van 48 maanden
Interne Kennung: PPP066-3801/6466/L2025bkr530
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 34992200 Verkehrsschilder
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Leveren van signalisatiematerialen en toebehoren
Beschreibung: Leveren van signalisatiematerialen en toebehoren
Interne Kennung: L2025bkr530_1
Los: LOT-0002
Titel: Leveren van thermoplasten, wegenverf en toebehoren
Beschreibung: De opdracht voorziet in de levering van voorgevormde thermoplasten en wegenverf dewelke moeten voldoen aan typebestek 250 voor de wegenbouw versie 4.1. Ze moeten beantwoorden aan de specificaties vermeld in goedkeurings- en certificatieleidraad G0024 voor wegmarkeringen van BUtgb.
Interne Kennung: L2025bkr530_2
Zusätzliche Einstufung (cpv): 34922100 Straßenmarkierungen