See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: NÁKUP SPORTOVNÍHO STŘELIVA PRO REPREZENTACI A MLÁDEŽ ČSS 2025
Beschreibung: Předmětem veřejné zakázky je zajištění dodávek střeliva pro potřeby Českého střeleckého svazu.
Interne Kennung: 01_ČSS
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 35331500 Patronen
Zusätzliche Einstufung (cpv): 35331200 Geschützgranaten
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Brokové střelivo pro reprezentaci a pro mládež
Beschreibung: Předmětem veřejné zakázky je zajištění dodávek střeliva brokového střeliva pro reprezentaci a pro mládež pro disciplínu SKEET pro reprezentaci a mládež, TRAP pro reprezentaci a TRAP pro mládež.
Interne Kennung: 01_Brokové střelivo pro reprezentaci a pro mládež
Los: LOT-0004
Titel: Kulové střelivo pro mládež
Beschreibung: Předmětem veřejné zakázky je zajištění dodávek kulového střeliva pro mládež
Interne Kennung: 04_Kulové střelivo pro mládež
Los: LOT-0003
Titel: Kulové střelivo pro reprezentaci
Beschreibung: Předmětem veřejné zakázky je zajištění dodávek kulového střeliva pro reprezentaci
Interne Kennung: 03_Kulové střelivo pro reprezentaci
Los: LOT-0002
Titel: Diabolky pro reprezentaci a pro mládež
Beschreibung: Předmětem veřejné zakázky je zajištění dodávek diabolek pro reprezentaci a pro mládež.
Interne Kennung: 02_Diabolky pro reprezentaci a pro mládež