See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dostawa produktów leczniczych dla pacjentów hospitalizowanych oraz stosowanych do realizacji świadczeń z zakresu terapeutycznych programów lekowych B.1,B.56,B.106-powtórzenie postępowania
Beschreibung: Dostawa produktów leczniczych dla pacjentów hospitalizowanych oraz stosowanych do realizacji świadczeń z zakresu terapeutycznych programów lekowych B.1,B.56,B.106-powtórzenie postępowania
Interne Kennung: WSM/DZP/381-8398/2026
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: ja
Begründung des beschleunigten Verfahrens: Ze względu na stan pilnej konieczności tj. pilny charakter zamówienia na podstawie art. 138 ust. 3 ustawy Pzp postępowanie zostanie ogłoszone w trybie skróconym tj. nie krótszym niż 15 dni od dnia przekazania ogłoszenia o zamówieniu,Zamawiający, działając na podstawie art. 138 ust. 2 pkt 2 ustawy Prawo zamówień publicznych, uzasadnia skrócenie terminu składania ofert w postępowaniu prowadzonym w trybie przetargu nieograniczonego na dostawę produktów leczniczych stosowanych m.in. w programach lekowych, co następuje:Przedmiot zamówienia obejmuje produkty lecznicze o kluczowym znaczeniu dla zapewnienia ciągłości terapii pacjentów objętych programami lekowymi. Charakter tych świadczeń powoduje konieczność nieprzerwanego dostępu do terapii ratujących życie lub zdrowie, a jakiekolwiek opóźnienia w realizacji zamówienia mogłyby skutkować pogorszeniem stanu zdrowia pacjentów lub brakiem możliwości kontynuacji leczenia.Skrócenie terminu składania ofert jest uzasadnione pilną potrzebą udzielenia zamówienia, wynikającą z konieczności zapewnienia ciągłości dostaw produktów leczniczych, których zapasy u Zamawiającego ulegają dynamicznemu wyczerpaniu, szybko zmieniającej się liczby pacjentów kwalifikowanych do programów lekowych, specyfiki terapii, które wymagają ścisłego przestrzegania harmonogramów podawania leków. Jednocześnie Zamawiający wskazuje, że zachowanie standardowych terminów postępowania mogłoby doprowadzić do powstania luki w dostępności leków, co stanowiłoby realne zagrożenie dla życia i zdrowia pacjentów. Skrócony termin składania ofert pozostaje adekwatny do charakteru zamówienia, a jednocześnie zapewnia wykonawcom realną możliwość przygotowania i złożenia ofert, z uwagi na powszechną dostępność przedmiotu zamówienia na rynku oraz jego standardowy charakter. Mając na uwadze powyższe, skrócenie terminu składania ofert jest w pełni uzasadnione i zgodne z obowiązującymi przepisami prawa.
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 33600000 Arzneimittel
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Pakiet 1
Beschreibung: Dostawa produktów leczniczych dla pacjentów hospitalizowanych oraz stosowanych do realizacji świadczeń z zakresu terapeutycznych programów lekowych B.1, B.56, B.106
Interne Kennung: Pakiet 1
Los: LOT-0002
Titel: Pakiet 2
Interne Kennung: Pakiet 2
Los: LOT-0003
Titel: Pakiet 3
Interne Kennung: Pakiet 3
Los: LOT-0004
Titel: Pakiet 4
Interne Kennung: Pakiet 4
Los: LOT-0005
Titel: Pakiet 5
Interne Kennung: Pakiet 5
Los: LOT-0006
Titel: Pakiet 6
Interne Kennung: Pakiet 6
Los: LOT-0007
Titel: Pakiet 7
Interne Kennung: Pakiet 7
Los: LOT-0008
Titel: Pakiet 8
Interne Kennung: Pakiet 8
Los: LOT-0009
Titel: Pakiet 9
Interne Kennung: Pakiet 9
Los: LOT-0010
Titel: Pakiet 10
Interne Kennung: Pakiet 10
Los: LOT-0011
Titel: Pakiet 11
Interne Kennung: Pakiet 11
Los: LOT-0012
Titel: Pakiet 12
Interne Kennung: Pakiet 12
Los: LOT-0013
Titel: Pakiet 13
Interne Kennung: Pakiet 13
Los: LOT-0014
Titel: Pakiet 14
Interne Kennung: Pakiet 14