2. Verfahren
Verfahren
Titel: Medicininės įrangos pirkimas (Šilalės ligoninė)
Beschreibung: Perkama medicininė įranga. Detali informacija pirkimo dokumentuose.
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 33100000 Medizinische Geräte
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Anestezijos aparatas su paciento gyvybinių funkcijų monitoravimo sistema
Interne Kennung: 1
Los: LOT-0002
Titel: Veloergometras
Interne Kennung: 2
Los: LOT-0003
Titel: Bevielis medicinos personalo pagalbos iškvietimo komplektas
Interne Kennung: 3