See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: kursy zawodowe - cz. II
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia są sukcesywne świadczenie usługi szkoleniowej w zakresie zorganizowania i przeprowadzenia kursów zawodowych zgodnie z wykazem: cz. 1 – technolog robót wykończeniowych w budownictwie (woj. małopolskie) – 11 szkoleń cz. 2 - technolog robót wykończeniowych w budownictwie (woj. świętokrzyskie) – 7 szkoleń cz. 3 – ogrodnik – 4 szkolenia cz. 4 – spawacz – 5 szkoleń cz. 5 – brukarz – 5 szkoleń cz. 6 – stolarz meblowy – 3 szkolenia Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia stanowi załącznik nr 4 do SWZ – Opis Przedmiotu Zamówienia. Zamówienie realizowane w ramach projektu pn. „Kompleksowe działania szkoleniowo-aktywizacyjne mające na celu przygotowanie osób odbywających karę pozbawienia wolności do skutecznego powrotu na rynek pracy i do społeczeństwa” w ramach programu Fundusze Europejskie dla Rozwoju Społecznego 2021-2027 współfinansowanego ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego Plus część II
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 80000000 Allgemeine und berufliche Bildung
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: technolog robót wykończeniowych w budownictwie (małopolskie)
Beschreibung: Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia stanowi załącznik nr 4 do SWZ – Opis Przedmiotu Zamówienia.
Los: LOT-0002
Titel: technolog robót wykończeniowych w budownictwie (świętokrzyskie)
Los: LOT-0003
Titel: kurs ogrodnik
Los: LOT-0004
Titel: kurs spawacz
Los: LOT-0005
Titel: kurs brukarz
Los: LOT-0006
Titel: kurs stolarz meblowy