2. Verfahren
Verfahren
Titel: PN 85/26 – dostawa preparatów do żywienia dojelitowego i pozajelitowego wraz z osprzętem - dogrywka
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawa preparatów do żywienia dojelitowego i pozajelitowego zgodnie z podziałem na 13 zadań. 3.2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia, w tym opis i parametry produktu, wymagana pojemność/objętość/rozmiar; postać/rodzaj opakowania; jednostka miary; ilość – określa Załącznik nr 1 do SWZ Formularz asortymentowo-cenowy. 3.3. Szczegółowe warunki i zasady realizacji przedmiotu zamówienia określają dodatkowo Warunki Umowne będące załącznikiem nr 5 do SWZ „Warunki umowne”. Pozostałe informacje - zgodnie z SWZ oraz załącznikami do SWZ.
Interne Kennung: PN 85/26
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: ja
Begründung des beschleunigten Verfahrens: Skrócenie terminu składania ofert jest uzasadnione pilną potrzebą udzielenia zamówienia na dostawę preparatów do żywienia, niezbędnych do zapewnienia ciągłości świadczeń zdrowotnych oraz prawidłowego funkcjonowania Szpitala. Przedmiotowe zamówienie było wcześniej objęte postępowaniem, w którym nie złożono żadnej oferty, w związku z czym nie było możliwe zawarcie umowy zapewniającej ciągłość dostaw. Z uwagi na konieczność zabezpieczenia bieżących potrzeb Szpitala oraz ryzyko wystąpienia przerwy w dostępności preparatów, zachowanie podstawowego terminu składania ofert mogłoby skutkować opóźnieniem w udzieleniu zamówienia. W związku z powyższym zachodzi pilna potrzeba udzielenia zamówienia, uzasadniająca skrócenie terminu składania ofert.
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 33692510 Intravenöse Flüssigkeiten
Zusätzliche Einstufung (cpv): 33140000 Medizinische Verbrauchsartikel, 33690000 Varia, 33141110 Verbandsmaterial, 33692200 Produkte für die parenterale Ernährung
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: 1
Beschreibung: Zadanie nr 1 - opis i wielkość zapotrzebowania - zgodnie z załącznikiem nr 1 do SWZ (Formularz Asortymentowo-Cenowy)
Interne Kennung: Zadanie nr 1
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Zgodnie z art. 441 ust. 1 ustawy PZP, z uwagi na charakter i specyfikę zamówienia, w tym zmieniające się faktyczne zapotrzebowanie Zamawiającego na poszczególny asortyment w czasie realizacji zamówienia, w przypadku wystąpienia potrzeby wynikającej z bieżącego zapotrzebowania w tym zakresie, Zamawiający zastrzega sobie możliwość skorzystania z prawa opcji w zakresie zwiększenia w okresie realizacji umowy ilości zamawianego przedmiotu zamówienia do 50% w stosunku do ilości stanowiących przedmiot zamówienia podstawowego. Wykonawca zobowiąże się w takim przypadku umożliwić Zamawiającemu zakup dodatkowych ilości przedmiotu zamówienia na takich samych zasadach, w tym dotyczących cen jednostkowych, jak dostawy objęte zamówieniem podstawowym Prawo opcji jest uprawnieniem Zamawiającego, z którego może, ale nie musi skorzystać w ramach realizacji niniejszej umowy. W przypadku nieskorzystania przez Zamawiającego z prawa opcji Wykonawcy nie przysługują żadne roszczenia z tego tytułu. W przypadku skorzystania z prawa opcji, zmiana umowy lub zawarcie umowy odrębnej nie będzie wymagane. Zamawiający przekaże pisemną informację Wykonawcy o potrzebie realizacji prawa opcji nie później niż przed upływem 17 miesiąca obowiązywania umowy. Po terminie, o którym mowa w zdaniu poprzedzającym, prawo opcji wygasa.
Los: LOT-0002
Titel: 2
Beschreibung: Zadanie nr 2- opis i wielkość zapotrzebowania - zgodnie z załącznikiem nr 1 do SWZ (Formularz Asortymentowo-Cenowy)
Interne Kennung: Zadanie nr 2
Haupteinstufung (cpv): 33140000 Medizinische Verbrauchsartikel
Los: LOT-0003
Titel: 3
Beschreibung: Zadanie nr 3- opis i wielkość zapotrzebowania - zgodnie z załącznikiem nr 1 do SWZ (Formularz Asortymentowo-Cenowy)
Interne Kennung: Zadanie nr 3
Los: LOT-0004
Titel: 4
Beschreibung: Zadanie nr 4- opis i wielkość zapotrzebowania - zgodnie z załącznikiem nr 1 do SWZ (Formularz Asortymentowo-Cenowy)
Interne Kennung: Zadanie nr 4
Los: LOT-0005
Titel: 5
Beschreibung: Zadanie nr 5 - opis i wielkość zapotrzebowania - zgodnie z załącznikiem nr 1 do SWZ (Formularz Asortymentowo-Cenowy)
Interne Kennung: Zadanie nr 5
Haupteinstufung (cpv): 33690000 Varia
Los: LOT-0006
Titel: 6
Beschreibung: Zadanie nr 6 - opis i wielkość zapotrzebowania - zgodnie z załącznikiem nr 1 do SWZ (Formularz Asortymentowo-Cenowy)
Interne Kennung: Zadanie nr 6
Haupteinstufung (cpv): 33692200 Produkte für die parenterale Ernährung
Los: LOT-0007
Titel: 7
Beschreibung: Zadanie nr 7 - opis i wielkość zapotrzebowania - zgodnie z załącznikiem nr 1 do SWZ (Formularz Asortymentowo-Cenowy)
Interne Kennung: Zadanie nr 7
Los: LOT-0008
Titel: 8
Beschreibung: Zadanie nr 8 - opis i wielkość zapotrzebowania - zgodnie z załącznikiem nr 1 do SWZ (Formularz Asortymentowo-Cenowy)
Interne Kennung: Zadanie nr 8
Los: LOT-0009
Titel: 9
Beschreibung: Zadanie nr 9 - opis i wielkość zapotrzebowania - zgodnie z załącznikiem nr 1 do SWZ (Formularz Asortymentowo-Cenowy)
Interne Kennung: Zadanie nr 9
Los: LOT-0010
Titel: 10
Beschreibung: Zadanie nr 10 - opis i wielkość zapotrzebowania - zgodnie z załącznikiem nr 1 do SWZ (Formularz Asortymentowo-Cenowy)
Interne Kennung: Zadanie nr 10
Los: LOT-0011
Titel: 11
Beschreibung: Zadanie nr 11- opis i wielkość zapotrzebowania - zgodnie z załącznikiem nr 1 do SWZ (Formularz Asortymentowo-Cenowy)
Interne Kennung: Zadanie nr 11
Los: LOT-0012
Titel: 12
Beschreibung: Zadanie nr 12- opis i wielkość zapotrzebowania - zgodnie z załącznikiem nr 1 do SWZ (Formularz Asortymentowo-Cenowy)
Interne Kennung: Zadanie nr 12
Los: LOT-0013
Titel: 13
Beschreibung: Zadanie nr 13- opis i wielkość zapotrzebowania - zgodnie z załącznikiem nr 1 do SWZ (Formularz Asortymentowo-Cenowy)
Interne Kennung: Zadanie nr 13