See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Kompleksowa dostawa paliwa gazowego z sieci gazowej wraz z usługą dystrybucji dla Składnic RARS w Komorowie, Starym Sączu, Szepietowie i Zalesiu
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest dostawa paliwa gazowego oraz świadczenie usług dystrybucji dla Rządowej Agencji Rezerw Strategicznych w Składnicach RARS z podziałem na zadania: Zadanie nr 1 – Składnica RARS w Komorowie Zadanie nr 2 – Składnica RARS w Starym Sączu, Zadanie nr 3 – Składnica RARS w Szepietowie, Zadanie nr 4 – Składnica RARS w Zalesiu. 2. Opis Przedmiotu Zamówienia stanowi załącznik nr 1 do SWZ.
Interne Kennung: BPzp.271.66.2025
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 09123000 Erdgas
Zusätzliche Einstufung (cpv): 65210000 Gasversorgung
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Zadanie nr 1 – Składnica RARS w Komorowie
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawa paliwa gazowego oraz świadczenie usług dystrybucji dla Rządowej Agencji Rezerw Strategicznych w Składnicach RARS
Interne Kennung: Zadanie 1
Los: LOT-0002
Titel: Zadanie nr 2 – Składnica RARS w Starym Sączu
Interne Kennung: Zadanie 2
Los: LOT-0003
Titel: Zadanie nr 3 – Składnica RARS w Szepietowie
Interne Kennung: Zadanie 3
Los: LOT-0004
Titel: Zadanie nr 4 – Składnica RARS w Zalesiu
Interne Kennung: Zadanie 4