639229-2026 - Wettbewerb
Polen – Feuerwehrfahrzeuge – Zakup średniego samochodu ratowniczo - gaśniczego dla OSP w Kaniczkach
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Zakup średniego samochodu ratowniczo - gaśniczego dla OSP w Kaniczkach
Beschreibung: Zakup i dostarczenie jednego fabrycznie nowego średniego samochodu ratowniczo – gaśniczego wraz z wyposażeniem dla Ochotniczej Straży Pożarnej w Kaniczkach.
Interne Kennung: DZP.271.26.2026
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 34144210 Feuerwehrfahrzeuge
5. Los
Los: LOT-0001