639235-2025 - Wettbewerb
Polen – Softwarepaket und Informationssysteme – Zakup i dostawa licencji oprogramowania Microsoft 365 A3 EDU (CSP) i Windows Server 2025 EDU Standard 16 CORE dla Uniwersyteckiego Szpitala Klinicznego w Opolu.
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelZakup i dostawa licencji oprogramowania Microsoft 365 A3 EDU (CSP) i Windows Server 2025 EDU Standard 16 CORE dla Uniwersyteckiego Szpitala Klinicznego w Opolu.
BeschreibungZakup i dostawa licencji oprogramowania Microsoft 365 A3 EDU (CSP) i Windows Server 2025 EDU Standard 16 CORE dla Uniwersyteckiego Szpitala Klinicznego w Opolu.
Interne KennungDZP/2-23/233/106/2025
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsLieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 48000000 Softwarepaket und Informationssysteme
5. Los
LosLOT-0001
TitelCzęść 1 – Licencja Microsoft 365 A3 EDU w modelu subskrypcyjnym CSP.
BeschreibungCzęść 1 – Licencja Microsoft 365 A3 EDU w modelu subskrypcyjnym CSP.
Interne KennungCzęść nr 1
LosLOT-0002
TitelCzęść 2 – Licencja Windows Serwer 2025 EDU Standard 16 Core.
BeschreibungCzęść 2 – Licencja Windows Serwer 2025 EDU Standard 16 Core.
Interne KennungCzęść nr 2