See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: AANSLUITING BIJ EEN EXTERNE DIENST VOOR PREVENTIE EN BESCHERMING VAN DE WERKNEMERS (EDPB)"
Beschreibung: Er wordt een beroep gedaan op het EDPB om de taken te kunnen waarborgen die staan beschreven in Boek 2 - titel 3 van de Codex over het welzijn op het werk: Opdrachten en taken met betrekking tot het toezicht op de gezondheid Opdrachten en taken met betrekking tot psychosociale risico’s Opdrachten en taken met betrekking tot de ergonomie Opdrachten en taken met betrekking tot de verfraaiing van de werkplekken, Opdrachten en taken met betrekking tot de hygiëne; Opdrachten en taken waarvoor onze IDPB wenst samen te werken met de EDPB in het kader van de toepassing van de Codex over het welzijn op het werk, zoals verplichte vormingen in het kader van de bescherming van de gezondheid op het werk. Deze lijst is niet volledig en wordt uitgebreider uitgewerkt in de technische bepalingen van dit bestek.
Interne Kennung: 14B/2024
Verfahrensart: Sonstiges einstufiges Verfahren
Zentrale Elemente des Verfahrens: Voor deze opdracht wordt de nationale regelgeving van volgende procedure toegepast: vereenvoudigde onderhandelingsprocedure met voorafgaande bekendmaking
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 71317200 Dienstleistungen im Bereich Gesundheitsschutz und Sicherheit
Zusätzliche Einstufung (cpv): 85147000 Betriebliche Gesundheitsfürsorge
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: 14B/2024 - 1 "AANSLUITING BIJ EEN EXTERNE DIENST VOOR PREVENTIE EN BESCHERMING VAN DE WERKNEMERS (EDPB)"
Interne Kennung: 1