639247-2026 - Ergebnis
Polen – Reparatur- und Wartungsdienste – Zamówienie z wolnej ręki na podstawie art. 214 ust. 1 pkt 7 ustawy Pzp do zamówienia podstawowego pn. Dostawa, montaż i uruchomienie automatów parkingowych w ŚSPP Jeżyce i SSP Jeżyce w Poznaniu z usługą serwisu, opracowaniem i wdrożeniem modułu umożliwiającego zastosowanie taryfy preferencyjnej oraz demontaż parkomatów w ŚSPP Jeżyce i SPP Jeżyce.
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Sonderregelung
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelZamówienie z wolnej ręki na podstawie art. 214 ust. 1 pkt 7 ustawy Pzp do zamówienia podstawowego pn. Dostawa, montaż i uruchomienie automatów parkingowych w ŚSPP Jeżyce i SSP Jeżyce w Poznaniu z usługą serwisu, opracowaniem i wdrożeniem modułu umożliwiającego zastosowanie taryfy preferencyjnej oraz demontaż parkomatów w ŚSPP Jeżyce i SPP Jeżyce.
BeschreibungPrzedmiotem niniejszego zamówienia jest usługa polegająca na usłudze serwisu w ŚSPP Jeżyce i SPP Jeżyce.
Interne KennungDZ.PP.341.75.2026
VerfahrensartVerhandlungsverfahren ohne Aufruf zum Wettbewerb
Zweck
Art des AuftragsDienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 50000000 Reparatur- und Wartungsdienste
5. Los
LosLOT-0001
TitelDostawa, montaż i uruchomienie automatów parkingowych w ŚSPP Jeżyce i SSP Jeżyce w Poznaniu z usługą serwisu, opracowaniem i wdrożeniem modułu umożliwiającego zastosowanie taryfy preferencyjnej oraz demontaż parkomatów w ŚSPP Jeżyce i SPP Jeżyce.
BeschreibungUsługa polegająca na obsłudze serwisu w ŚSPP Jeżyce i SPP Jeżyce.