639332-2026 - Ergebnis
Estland – Verteilertransformatoren – 800-1000 kVA jaotustrafode ost 13tk- III kvartal 2026 - pakk 6
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Titel: 800-1000 kVA jaotustrafode ost 13tk- III kvartal 2026 - pakk 6
Beschreibung: Hankija teeb ettepaneku esitada pakkumusi järgmiste jaotustrafode ostmiseks/In this procurement, the contracting authority invites tenders for the purchase of the following distribution transformers: - 800 kVA 21(10,5)/0,41 kV, ground mounted,3 pcs; - 1000 kVA 21(10,5)/0,41 kV, ground mounted, 10 pcs. Pakutavad trafod peavad omama hankija heakskiitu/The offered transformers must have the approval of the contracting authority. / Kõrvaldamise alused ja kvalifitseerimistingimused: Vaata hanke alusdokumentidest
Interne Kennung: 313732-0000
Verfahrensart: Nichtoffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zentrale Elemente des Verfahrens: Piiratud hankemenetlus
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 31213200 Verteilertransformatoren
5. Los
Los: LOT-0000