2. Verfahren
Verfahren
Titel: Nástroj pro správu systémů II
Beschreibung: Předmětem veřejné zakázky je dodávka a implementace řešení Nástroje pro správu systémů. Řešení je koncipováno jako komplexní projekt kybernetické bezpečnosti zadavatele, nikoliv jako dodávka pouhé technologie. Řešení se skládá z těchto částí: 1. Analýza – provedení předimplementační analýzy ICT prostředí a procesů zadavatele, vytvoření cílového a optimálního solution designu celého řešení. 2. Nástroj – nástroj pro správu systémů, který je tvořen konkrétním produktem s výkonnostními parametry, kdy součástí je dodání, implementace, optimalizace nástroje a předání do správy zadavateli. 3. Dokumentace – zpracování provozní a bezpečností dokumentace. 4. Zaškolení – seznámení vybraných zaměstnanců zadavatele s obsluhou a správou Nástroje. 5. Služby rozvoje – poskytování služeb rozvoje pro rozvoj a optimalizaci Nástroje. 6. Služby podpory – poskytování služeb podpory (SLA) Předmět veřejné zakázky bude spolufinancován z Integrovaného regionálního operačního programu (dále jen „IROP“), 4. výzva IROP - Kybernetická bezpečnost, SC 1.1, registrační číslo projektu CZ.06.01.01/00/22_004/0000044 s názvem „Nástroj pro řízení technických zranitelností a privilegovaných přístupů". Vybraný dodavatel je povinen postupovat tak, aby kofinancování z IROP nebylo ohroženo.
Interne Kennung: 10/25
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Zusätzliche Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 48730000 Sicherheitssoftwarepaket
Zusätzliche Einstufung (cpv): 72250000 Systemdienstleistungen und Unterstützungsdienste, 72263000 Software-Implementierung
5. Los
Los: LOT-0001