639389-2026 - Wettbewerb
Belgien – Heizungs-, Lüftungs- und Klimaanlagen – Vervanging koelmachine 2
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Vervanging koelmachine 2
Beschreibung: Het project betreft de vervanging van een fabrieksgemonteerde luchtgekoelde koelmachine met industriële toepassing, opgesteld op het dak van een ziekenhuis in werking. De installatie betreft een unit met een koelvermogen in de grootteorde van ca. 600 kW, bedoeld voor comfort- en proceskoeling, met aansluiting op het bestaande circuit. De opdracht omvat de demontage en afvoer van de bestaande koelmachine, het leveren en plaatsen van een nieuwe luchtgekoelde unit met geluidsomkasting, en de volledige indienststelling en integratie in de bestaande installatie. Bijzondere aandacht gaat naar: • akoestische prestaties in een geluidsgevoelige omgeving; • betrouwbaarheid en continuïteit van de koeling in een ziekenhuiscontext; • uitvoering op dakniveau, met aandacht voor planning, logistiek en veiligheid. De opdracht zal worden geplaatst via een mededingingsprocedure met onderhandeling. In een volgende fase zal het volledige opdrachtdossier, inclusief technische en contractuele bepalingen, ter beschikking worden gesteld van de geselecteerde partijen.
Interne Kennung: PPP0V5-694/6272/2026/694
Verfahrensart: Verhandlungsverfahren mit vorheriger Veröffentlichung eines Aufrufs zum Wettbewerb/Verhandlungsverfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 42512300 Heizungs-, Lüftungs- und Klimaanlagen
5. Los
Los: LOT-0001
Interne Kennung: 2026/694 1_1
Zusätzliche Einstufung (cpv): 42500000 Kühl- und Lüftungseinrichtungen
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Vereiste opties (vereiste opties)