2. Verfahren
Verfahren
Titel: Aanstelling van een kantoor voor de direct search van strategische ICT-profielen: Leidinggevende ICT-functies en ICT-functies voor experten – Vlaanderen Connect.
Beschreibung: Deze opdracht strekt tot de aanstelling van één gespecialiseerd direct search- en selectiebureau voor de ondersteuning van Vlaanderen connect bij de werving en selectie van strategische ICT-profielen. Het geselecteerde bureau staat in voor het actief identificeren, benaderen, aantrekken en beoordelen van geschikte kandidaten voor leidinggevende, management-, expert- en andere moeilijk invulbare ICT-functies. De dienstverlening omvat onder meer marktverkenning, direct search, screening van kandidaten, ondersteuning bij de selectieprocedure en advisering tijdens het volledige rekruteringsproces.
Interne Kennung: 2026/HFB/OP/170622
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 79600000 Personaleinstellung
Zusätzliche Einstufung (cpv): 79610000 Stellenvermittlung, 79635000 Bewertung von Stellenbewerbern vor der Einstellung
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: 2026/HFB/OP/170622 - 1
Interne Kennung: 1