2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dodávka radiostanic a rozšíření nahrávacího zařízení pro provoz v radiové síti ve standardu TETRA Dopravního podniku města České Budějovice, a.s.
Beschreibung: Předmětem veřejné zakázky je provedení díla spočívajícího v dodávce přenosných, vozidlových a dispečerských radiostanic (u vozidlových a dispečerských radiostanic včetně jejich instalace) a rozšíření stávajícího nahrávacího zařízení z důvodu navýšení počtu hovorových kanálů v radiové síti, vše včetně jejich konfigurace a propojení (implementace) do stávající infrastruktury radiové sítě Zadavatele ve standardu TETRA a dále včetně všech montážních prací a souvisejícího plnění, testů, revizí a funkčních zkoušek, jakož i dokumentů zhotovitele včetně všech počítačových programů a dalšího software a s tím spojených licencí, jež má být dodán v souladu s Právními předpisy, příslušnými právně závaznými i doporučenými českými a evropskými technickými normami (ČSN, EN).
Interne Kennung: ZPŘ1/25
Verfahrensart: Sonstiges einstufiges Verfahren
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 32344230 Funkstationen
5. Los
Los: LOT-0001