639486-2026 - Ergebnis
Litauen – Wartehäuschen an Bushaltestellen – Viešojo transporto laukimo paviljonai ir jų montavimo darbai Marijampolės mieste
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Viešojo transporto laukimo paviljonai ir jų montavimo darbai Marijampolės mieste
Beschreibung: Pirkimo objektas – viešojo transporto laukimo paviljonai ir jų montavimo darbai Marijampolės mieste. Pirkimo objekto BVPŽ kodas: 44212321-5 „Autobusų stotelės“. Pirkimo objektas skaidomas į 3 pirkimo objekto dalis: 1 Pirkimo dalis - keleivių laukimo paviljonai su suoliuku, šoninių sienų konstrukcija ir informaciniu stendu (28 vnt.); 2 Pirkimo dalis - keleivių laukimo paviljonai su suoliuku, šoninių sienų konstrukcija, be informacinio stendo (17 vnt.); 3 Pirkimo dalis - keleivių laukimo paviljonai su suoliuku be šoninių sienų, be informacinio stendo (11 vnt.).
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 44212321 Wartehäuschen an Bushaltestellen
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: 1 Pirkimo dalis - keleivių laukimo paviljonai su suoliuku, šoninių sienų konstrukcija ir informaciniu stendu (28 vnt.)
Interne Kennung: 1
Los: LOT-0002
Titel: 2 Pirkimo dalis - keleivių laukimo paviljonai su suoliuku, šoninių sienų konstrukcija, be informacinio stendo (17 vnt.)
Interne Kennung: 2
Los: LOT-0003
Titel: 3 Pirkimo dalis - keleivių laukimo paviljonai su suoliuku be šoninių sienų, be informacinio stendo (11 vnt.)
Interne Kennung: 3