639491-2025 - Ergebnis
Polen – Pritschenkleinlastwagen – Dostawa samochodów ciężarowych o DMC do 3,5t typu pic-up z napędem 4x4 trudny teren dla potrzeb TAURON Dystrybucja S.A Oddział w Tarnowie
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelDostawa samochodów ciężarowych o DMC do 3,5t typu pic-up z napędem 4x4 trudny teren dla potrzeb TAURON Dystrybucja S.A Oddział w Tarnowie
BeschreibungPrzedmiotem Zamówienia jest dostawa 7 sztuk samochodów ciężarowych o DMC do 3,5t typu pic-up z napędem 4x4 trudny teren dla potrzeb TAURON Dystrybucja S.A Oddział w Tarnowie
Interne KennungPZP/TD-OTR/04601/2025
VerfahrensartOffenes Verfahren
Zweck
Art des AuftragsLieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 34131000 Pritschenkleinlastwagen
5. Los
LosLOT-0001