See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Videonovērošanas kameru balstu un elektroapgādes izbūve un aprīkojuma uzstādīšana Jēkabpils novadā
Beschreibung: Videonovērošanas kameru balstu un elektroapgādes izbūve un aprīkojuma uzstādīšana Jēkabpils novadā
Interne Kennung: JNP 2026/93
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Bauleistungen
Zusätzliche Art des Auftrags: Dienstleistungen, Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 45000000 Bauarbeiten
Zusätzliche Einstufung (cpv): 45200000 Komplett- oder Teilbauleistungen im Hochbau sowie Tiefbauarbeiten, 51314000 Installation von Videogeräten, 32323500 Video-Überwachungssystem
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: “Videonovērošanas kameru uzstādīšana Aldaunas ielā, Jēkabpilī, Jēkabpils novadā”
Los: LOT-0002
Titel: “Videonovērošanas kameru uzstādīšana Dolomīta ielas un Neretas ielas krustojumā, Jēkabpilī, Jēkabpils novadā”
Los: LOT-0003
Titel: “Videonovērošanas kameru uzstādīšana Madonas ielā, Jēkabpilī, Jēkabpils novadā”
Los: LOT-0004
Titel: “Videonovērošanas kameru uzstādīšana Pils ielā, Jēkabpilī, Jēkabpils novadā"
Los: LOT-0005
Titel: “Videonovērošanas kameru uzstādīšana Zaļajā ielā, Zasā, Jēkabpils novadā”
Los: LOT-0006
Titel: “Videonovērošanas kameru uzstādīšana Vienības ielā, Jēkabpilī, Jēkabpils novadā”
Los: LOT-0007
Titel: “Videonovērošanas kameru uzstādīšana Ārijas Elksnes ielā, Jēkabpilī, Jēkabpils novadā”
Los: LOT-0008
Titel: “Videonovērošanas kameru uzstādīšana Ventas ielā, Jēkabpilī, Jēkabpils novadā”