639526-2026 - Ergebnis
Tschechien – Netzwerkserver – Dodávka HW, prodloužení podpory HPE páteřních přepínačů a souvisejících služeb
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dodávka HW, prodloužení podpory HPE páteřních přepínačů a souvisejících služeb
Beschreibung: Předmětem veřejné zakázky je nákup síťových zařízení vč. podpory výrobce na 60 měsíců, zajištění prodloužení podpory výrobce HPE přepínačů o 60 měsíců a zajištění externích služeb (outsourcing) týkající se správy síťové infrastruktury na 60 měsíců. Výsledkem zadávacího řízení bude uzavření smlouvy s jedním vybraným dodavatelem, na jejímž podkladě bude dodavatel pro zadavatele provádět dodávky a následné zajištění provozu a služeb.
Interne Kennung: P26V00000378
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 48821000 Netzwerkserver
Zusätzliche Einstufung (cpv): 72710000 Lokalnetz, 72253200 Systemunterstützung, 48610000 Datenbanksysteme, 72600000 Computerunterstützung und -beratung
5. Los
Los: LOT-0001