See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: 26EA075 Vrijwillige transparantie 2 transmissie elektronen microscopen
Beschreibung: De afdeling CMM van het UMC Utrecht is voornemens om tot aanschaf van twee (2) Transmissie Elektronen Microscopen (TEM) ter vervanging van de huidige, verouderde apparatuur. De voorgenomen opdracht betreft de levering, installatie en het onderhoud bij een leverancier van: - 1x 200kV Transmissie Elektronen Microscoop (Thermo Fisher Scientific - Talos 200kV) -1x 120kV Transmissie Elektronen Microscoop (Thermo Fisher Scientific - Talos 120kV)
Verfahrensart: Verhandlungsverfahren ohne Aufruf zum Wettbewerb
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 38511200 Durchstrahlungs-Elektronenmikroskope
Zusätzliche Einstufung (cpv): 38511000 Elektronenmikroskope
5. Los
Los: LOT-0000