2. Verfahren
Verfahren
Titel: Reinigingsbedrijf Midden Nederland - Aanschaf veegborstels en onkruidborstels
Beschreibung: De Aanbestedende dienst van deze opdracht is Reinigingsbedrijf Midden Nederland (hierna: RMN). RMN verzorgt namens de gemeenten Baarn, Bunnik, Nieuwegein, Soest, IJsselstein en Zeist de inkoop van veegborstels en onkruidborstels. Deze aanbesteding vindt plaats op basis van de geldende Aanbestedingswet 2012 (Aw 2012). De aanbesteding bestaat uit één perceel, bestaande uit veegborstels en onkruidborstels. Zie bijlage J voor de specificaties van deze borstels. -
Interne Kennung: IBMN-2024-RMN-SS-005
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 34921100 Straßenkehrmaschinen
Zusätzliche Einstufung (cpv): 39224000 Besen, Bürsten und sonstige Artikel verschiedener Art
5. Los
Los: LOT-0000
Titel: -
Beschreibung: -
Interne Kennung: 1