639557-2026 - Wettbewerb
Ungarn – Herzklappen – DEK-1683 Szívsebészeti műbillentyűk beszerzése
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Titel: DEK-1683 Szívsebészeti műbillentyűk beszerzése
Beschreibung: DEK-1683 DE KK Kardiológiai és Szívsebészeti Klinika részére szívsebészeti biológiai és mechanikus műbillentyűk beszerzése konszignációs raktár üzemeltetésével Részek és keretmennyiségek 24 hónapra: 1. rész: Kétlemezes mechanikus aorta műbillentyű - 60 db 2. rész: Kétlemezes mechanikus aorta műbillentyű PTFE varrókerettel -MRI kompatibilis - 110 db 3. rész: Kétlemezes mechanikus mitralis műbillentyű - 15 db 4. rész: Kétlemezes mechanikus mitralis műbillentyű PTFE varrókerettel- MRI kompatibilis - 30 db 5. rész: Kétlemezes mechanikus aorta műbillentyűt tartalmazó kompozit graft - 20 db 6. rész: Stentelt biológiai aorta műbillentyű - porcine - befelé hajtható lábakkal - 300 db 7. rész: Stentelt biológiai aorta műbillentyű-bovine - MRI kompatibilis - 35 db 8. rész: Stentelt biológiai aorta műbillentyű-bovine, redukált varrókerettel - 40 db 9. rész: Stentelt biológiai aorta műbillentyű-bovine, későbbi valve-in-valve műbillentyű beültetést elősegítő technológiával - 16 db 10. rész: Stentelt biológiai mitrális műbillentyű-bovine, későbbi valve-in-valve műbillentyű beültetést elősegítő technológiával - 8 db 11. rész: Stentelt biológiai műbillentyű –porcine későbbi - valve-in-valve műbillentyű beültetést elősegítő technológiával - 50 db 12. rész: Varrókeret nélküli biológiai aorta műbillentyű-bovine - 80 db 13. rész: Mitrális billentyű anuloplasztikus semirigid ring - 30 db 14. rész: Mitralis billentyű anuloplasztikus semirigid ring , a műínhúr beültetést elősegítő technikai megoldással - 50 db 15. rész: Poliészter aorta érprotézis - 133 db 16. rész: Poliészter érprotézis- egyenes - 60 db 17. rész: Tricuspidális anuloplasztikus ring - 20 db Ajánlatkérő valamennyi részben konszignációs raktár üzemeltetését kéri Debreceni Egyetem Klinikai Központ Kardiológiai és Szívsebészeti Klinikán. A konszignációs raktárkészlet induló mennyiségeit részletesen a DEK-1683 Ártáblázat és konszignációs szintek c. dokumentum tartalmazza.
Interne Kennung: EKR001647442026
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 33182220 Herzklappen
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Kétlemezes mechanikus aorta műbillentyű
Beschreibung: Adásvételi keretmegállapodás DE KK Kardiológiai és Szívsebészeti Klinika részére Kétlemezes mechanikus aorta műbillentyű beszerzésére. Keretmennyiség: 60 db / 24 hónap A műbillentyű legyen forgatható, gyűrűje és lemeze legyen röntgenátvilágítással látható, lemezének alapanyaga legyen grafit, melynek felszíne pyrolith-carbon bevonattal rendelkezzen. Ajánlattevőnek gyári új állapotú, korábban használatban nem lévő termékeket kell megajánlania. Nyertes ajánlattevőnek vállalnia kell konszignációs raktár üzemeltetését Debreceni Egyetem Klinikai Központ Kardiológiai és Szívsebészeti Klinikán. Ajánlatkérő lejelentéseket bocsát ki a konszignációs raktárból történő felhasználásról. A lejelentés alapján nyertes ajánlattevőnek az áruk konszignációs raktárba való pótlását a lejelentés kézhezvételét követő 5 munkanapon belül kell biztosítania. Steril termékek szállítását kérjük. A sterilitás lejárati ideje nem lehet kevesebb, mint a leszállítást követő 2 év. A beszerzés magában foglalja a felhasználó egységig történő szállítást is. A részleteket a műszaki leírás tartalmazza. A 321/2015. (X. 30.) Korm. rendelet 46. § (3) bek. alapján, amennyiben a dokumentáció (közbeszerzési műszaki leírás) meghatározott szabványra, műszaki engedélyre, műszaki előírásokra, műszaki ajánlásra, illetve gyártmányra, eredetű vagy típusú dologra, eljárásra, tevékenységre, személyre, szabadalomra vagy védjegyre hivatkozik, úgy a megnevezés csak a tárgy jellegének egyértelmű meghatározása érdekében történt, és a megnevezés mellett a „vagy azzal egyenértékű” kifejezést is érteni kell, mely alapján az Ajánlatkérő köteles elfogadni az egyenértékű vagy a dokumentációban rögzítetteknél jobb megoldást is. Ajánlattevő - amennyiben a hivatkozással érintett műszaki tartalom helyett egyenértékű eszközt, megoldást, stb. kíván megajánlani ajánlatában - ajánlatában köteles benyújtani az egyenértékűség alátámasztására szolgáló dokumentumo(ka)t. Ajánlatkérő felhívja az ajánlattevők figyelmét, hogy az egyenértékűség alátámasztására szolgáló dokumentum lehet különösen (de nem kizárólagosan) a gyártótól származó műszaki dokumentáció vagy valamely független, szakmailag elismert szervezet minősítése.
Interne Kennung: EKR001647442026/1
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Ajánlatkérő a szerződés időtartama alatt, egyéni döntése alapján jogosult a fent megadott alapmennyiségeken túl maximum +100 % mennyiségi opció lehívására, tekintettel a 16/2012. (II. 16.) Korm. rendelet 6.§ (2) bekezdésére.
Los: LOT-0002
Titel: Kétlemezes mechanikus aorta műbill. PTFE varróker.
Beschreibung: Adásvételi keretmegállapodás DE KK Kardiológiai és Szívsebészeti Klinika részére Kétlemezes mechanikus aorta műbillentyű PTFE varrókerettel -MRI kompatibilis beszerzésére. Keretmennyiség: 110 db/ 24 hónap A műbillentyű legyen forgatható, gyűrűje és lemeze legyen röntgenátvilágítással látható, lemezének és gyűrűjének alapanyaga legyen grafit, melyek érpályával érintkező felszínei pyrolith-carbon bevonattal rendelkezzenek, billentyű varrógyűrű PTFE alapanyagú legyen. Ajánlattevőnek gyári új állapotú, korábban használatban nem lévő termékeket kell megajánlania. Nyertes ajánlattevőnek vállalnia kell konszignációs raktár üzemeltetését Debreceni Egyetem Klinikai Központ Kardiológiai és Szívsebészeti Klinikán. Ajánlatkérő lejelentéseket bocsát ki a konszignációs raktárból történő felhasználásról. A lejelentés alapján nyertes ajánlattevőnek az áruk konszignációs raktárba való pótlását a lejelentés kézhezvételét követő 5 munkanapon belül kell biztosítania. Steril termékek szállítását kérjük. A sterilitás lejárati ideje nem lehet kevesebb, mint a leszállítást követő 2 év. A beszerzés magában foglalja a felhasználó egységig történő szállítást is. A részleteket a műszaki leírás tartalmazza. A 321/2015. (X. 30.) Korm. rendelet 46. § (3) bek. alapján, amennyiben a dokumentáció (közbeszerzési műszaki leírás) meghatározott szabványra, műszaki engedélyre, műszaki előírásokra, műszaki ajánlásra, illetve gyártmányra, eredetű vagy típusú dologra, eljárásra, tevékenységre, személyre, szabadalomra vagy védjegyre hivatkozik, úgy a megnevezés csak a tárgy jellegének egyértelmű meghatározása érdekében történt, és a megnevezés mellett a „vagy azzal egyenértékű” kifejezést is érteni kell, mely alapján az Ajánlatkérő köteles elfogadni az egyenértékű vagy a dokumentációban rögzítetteknél jobb megoldást is. Ajánlattevő - amennyiben a hivatkozással érintett műszaki tartalom helyett egyenértékű eszközt, megoldást, stb. kíván megajánlani ajánlatában - ajánlatában köteles benyújtani az egyenértékűség alátámasztására szolgáló dokumentumo(ka)t. Ajánlatkérő felhívja az ajánlattevők figyelmét, hogy az egyenértékűség alátámasztására szolgáló dokumentum lehet különösen (de nem kizárólagosan) a gyártótól származó műszaki dokumentáció vagy valamely független, szakmailag elismert szervezet minősítése.
Interne Kennung: EKR001647442026/2
Los: LOT-0003
Titel: Kétlemezes mechanikus mitralis műbillentyű
Beschreibung: Adásvételi keretmegállapodás DE KK Kardiológiai és Szívsebészeti Klinika részére Kétlemezes mechanikus mitralis műbillentyű beszerzésére. Keretmennyiség: 15 db/ 24 hónap A műbillentyű legyen forgatható, legyen gyűrűje és lemeze röntgenátvilágítással látható, lemezének alapanyaga legyen grafit, melynek felszíne pyrolith-carbon bevonattal rendelkezzen. Ajánlattevőnek gyári új állapotú, korábban használatban nem lévő termékeket kell megajánlania. Nyertes ajánlattevőnek vállalnia kell konszignációs raktár üzemeltetését Debreceni Egyetem Klinikai Központ Kardiológiai és Szívsebészeti Klinikán. Ajánlatkérő lejelentéseket bocsát ki a konszignációs raktárból történő felhasználásról. A lejelentés alapján nyertes ajánlattevőnek az áruk konszignációs raktárba való pótlását a lejelentés kézhezvételét követő 5 munkanapon belül kell biztosítania. Steril termékek szállítását kérjük. A sterilitás lejárati ideje nem lehet kevesebb, mint a leszállítást követő 2 év. A beszerzés magában foglalja a felhasználó egységig történő szállítást is. A részleteket a műszaki leírás tartalmazza. A 321/2015. (X. 30.) Korm. rendelet 46. § (3) bek. alapján, amennyiben a dokumentáció (közbeszerzési műszaki leírás) meghatározott szabványra, műszaki engedélyre, műszaki előírásokra, műszaki ajánlásra, illetve gyártmányra, eredetű vagy típusú dologra, eljárásra, tevékenységre, személyre, szabadalomra vagy védjegyre hivatkozik, úgy a megnevezés csak a tárgy jellegének egyértelmű meghatározása érdekében történt, és a megnevezés mellett a „vagy azzal egyenértékű” kifejezést is érteni kell, mely alapján az Ajánlatkérő köteles elfogadni az egyenértékű vagy a dokumentációban rögzítetteknél jobb megoldást is. Ajánlattevő - amennyiben a hivatkozással érintett műszaki tartalom helyett egyenértékű eszközt, megoldást, stb. kíván megajánlani ajánlatában - ajánlatában köteles benyújtani az egyenértékűség alátámasztására szolgáló dokumentumo(ka)t. Ajánlatkérő felhívja az ajánlattevők figyelmét, hogy az egyenértékűség alátámasztására szolgáló dokumentum lehet különösen (de nem kizárólagosan) a gyártótól származó műszaki dokumentáció vagy valamely független, szakmailag elismert szervezet minősítése.
Interne Kennung: EKR001647442026/3
Los: LOT-0004
Titel: Kétlemezes mechanikus mitralis műbill. PTFE varrók
Beschreibung: Adásvételi keretmegállapodás DE KK Kardiológiai és Szívsebészeti Klinika részére Kétlemezes mechanikus mitralis műbillentyű PTFE varrókerettel- MRI kompatibilis beszerzésére. Keretmennyiség: 30 db/ 24 hónap A műbillentyű legyen forgatható, gyűrűje és lemeze legyen röntgenátvilágítással látható, lemezének és gyűrűjének alapanyaga legyen grafit, melyek érpályával érintkező felszínei pyrolith-carbon bevonattal rendelkezzenek, billentyű varrógyűrű PTFE alapanyagú legyen. Ajánlattevőnek gyári új állapotú, korábban használatban nem lévő termékeket kell megajánlania. Nyertes ajánlattevőnek vállalnia kell konszignációs raktár üzemeltetését Debreceni Egyetem Klinikai Központ Kardiológiai és Szívsebészeti Klinikán. Ajánlatkérő lejelentéseket bocsát ki a konszignációs raktárból történő felhasználásról. A lejelentés alapján nyertes ajánlattevőnek az áruk konszignációs raktárba való pótlását a lejelentés kézhezvételét követő 5 munkanapon belül kell biztosítania. Steril termékek szállítását kérjük. A sterilitás lejárati ideje nem lehet kevesebb, mint a leszállítást követő 2 év. A beszerzés magában foglalja a felhasználó egységig történő szállítást is. A részleteket a műszaki leírás tartalmazza. A 321/2015. (X. 30.) Korm. rendelet 46. § (3) bek. alapján, amennyiben a dokumentáció (közbeszerzési műszaki leírás) meghatározott szabványra, műszaki engedélyre, műszaki előírásokra, műszaki ajánlásra, illetve gyártmányra, eredetű vagy típusú dologra, eljárásra, tevékenységre, személyre, szabadalomra vagy védjegyre hivatkozik, úgy a megnevezés csak a tárgy jellegének egyértelmű meghatározása érdekében történt, és a megnevezés mellett a „vagy azzal egyenértékű” kifejezést is érteni kell, mely alapján az Ajánlatkérő köteles elfogadni az egyenértékű vagy a dokumentációban rögzítetteknél jobb megoldást is. Ajánlattevő - amennyiben a hivatkozással érintett műszaki tartalom helyett egyenértékű eszközt, megoldást, stb. kíván megajánlani ajánlatában - ajánlatában köteles benyújtani az egyenértékűség alátámasztására szolgáló dokumentumo(ka)t. Ajánlatkérő felhívja az ajánlattevők figyelmét, hogy az egyenértékűség alátámasztására szolgáló dokumentum lehet különösen (de nem kizárólagosan) a gyártótól származó műszaki dokumentáció vagy valamely független, szakmailag elismert szervezet minősítése.
Interne Kennung: EKR001647442026/4
Los: LOT-0005
Titel: Kétlemezes mech. aorta műbil. tart. kompozit graft
Beschreibung: Adásvételi keretmegállapodás DE KK Kardiológiai és Szívsebészeti Klinika részére Kétlemezes mechanikus aorta műbillentyűt tartalmazó kompozit graft beszerzésére. Keretmennyiség: 20 db/24 hónap A kompozit graftban elhelyezkedő mechanikus aorta műbillentyű legyen kétlemezes, forgatható, gyűrűje és fedőlemeze legyen Röntgen átvilágítással látható és MRI kompatibilis. Gyűrűje és fedőlemezei készüljenek pyrolith carbonból, a billentyűház rendelkezzék titán erősítő gyűrűvel. A kompozit graft műér részének anyaga legyen zéró porozitású, zselatinnal impregnált, szövött poliészter. A graft műbillentyű feletti része formázzon Valsalva tasakot. Ajánlattevőnek gyári új állapotú, korábban használatban nem lévő termékeket kell megajánlania. Nyertes ajánlattevőnek vállalnia kell konszignációs raktár üzemeltetését Debreceni Egyetem Klinikai Központ Kardiológiai és Szívsebészeti Klinikán. Ajánlatkérő lejelentéseket bocsát ki a konszignációs raktárból történő felhasználásról. A lejelentés alapján nyertes ajánlattevőnek az áruk konszignációs raktárba való pótlását a lejelentés kézhezvételét követő 5 munkanapon belül kell biztosítania. Steril termékek szállítását kérjük. A sterilitás lejárati ideje nem lehet kevesebb, mint a leszállítást követő 2 év. A beszerzés magában foglalja a felhasználó egységig történő szállítást is. A részleteket a műszaki leírás tartalmazza. A 321/2015. (X. 30.) Korm. rendelet 46. § (3) bek. alapján, amennyiben a dokumentáció (közbeszerzési műszaki leírás) meghatározott szabványra, műszaki engedélyre, műszaki előírásokra, műszaki ajánlásra, illetve gyártmányra, eredetű vagy típusú dologra, eljárásra, tevékenységre, személyre, szabadalomra vagy védjegyre hivatkozik, úgy a megnevezés csak a tárgy jellegének egyértelmű meghatározása érdekében történt, és a megnevezés mellett a „vagy azzal egyenértékű” kifejezést is érteni kell, mely alapján az Ajánlatkérő köteles elfogadni az egyenértékű vagy a dokumentációban rögzítetteknél jobb megoldást is. Ajánlattevő - amennyiben a hivatkozással érintett műszaki tartalom helyett egyenértékű eszközt, megoldást, stb. kíván megajánlani ajánlatában - ajánlatában köteles benyújtani az egyenértékűség alátámasztására szolgáló dokumentumo(ka)t. Ajánlatkérő felhívja az ajánlattevők figyelmét, hogy az egyenértékűség alátámasztására szolgáló dokumentum lehet különösen (de nem kizárólagosan) a gyártótól származó műszaki dokumentáció vagy valamely független, szakmailag elismert szervezet minősítése.
Interne Kennung: EKR001647442026/5
Los: LOT-0006
Titel: Stentelt biológiai aorta műbillentyű - porcine
Beschreibung: Adásvételi keretmegállapodás DE KK Kardiológiai és Szívsebészeti Klinika részére Stentelt biológiai aorta műbillentyű - porcine - befelé hajtható lábakkal beszerzésére. Keretmennyiség: 300 db / 24 hónap A műbillentyű készüljön alacsony nyomáson kezelt sertés (porcine) szívbillentyűből, a billentyű vitorlái belülről rögzüljenek a flexibilis polymer vázhoz (stent). Ajánlattevőnek gyári új állapotú, korábban használatban nem lévő termékeket kell megajánlania. Nyertes ajánlattevőnek vállalnia kell konszignációs raktár üzemeltetését Debreceni Egyetem Klinikai Központ Kardiológiai és Szívsebészeti Klinikán. Ajánlatkérő lejelentéseket bocsát ki a konszignációs raktárból történő felhasználásról. A lejelentés alapján nyertes ajánlattevőnek az áruk konszignációs raktárba való pótlását a lejelentés kézhezvételét követő 5 munkanapon belül kell biztosítania. Steril termékek szállítását kérjük. A sterilitás lejárati ideje nem lehet kevesebb, mint a leszállítást követő 2 év. A beszerzés magában foglalja a felhasználó egységig történő szállítást is. A részleteket a műszaki leírás tartalmazza. A 321/2015. (X. 30.) Korm. rendelet 46. § (3) bek. alapján, amennyiben a dokumentáció (közbeszerzési műszaki leírás) meghatározott szabványra, műszaki engedélyre, műszaki előírásokra, műszaki ajánlásra, illetve gyártmányra, eredetű vagy típusú dologra, eljárásra, tevékenységre, személyre, szabadalomra vagy védjegyre hivatkozik, úgy a megnevezés csak a tárgy jellegének egyértelmű meghatározása érdekében történt, és a megnevezés mellett a „vagy azzal egyenértékű” kifejezést is érteni kell, mely alapján az Ajánlatkérő köteles elfogadni az egyenértékű vagy a dokumentációban rögzítetteknél jobb megoldást is. Ajánlattevő - amennyiben a hivatkozással érintett műszaki tartalom helyett egyenértékű eszközt, megoldást, stb. kíván megajánlani ajánlatában - ajánlatában köteles benyújtani az egyenértékűség alátámasztására szolgáló dokumentumo(ka)t. Ajánlatkérő felhívja az ajánlattevők figyelmét, hogy az egyenértékűség alátámasztására szolgáló dokumentum lehet különösen (de nem kizárólagosan) a gyártótól származó műszaki dokumentáció vagy valamely független, szakmailag elismert szervezet minősítése.
Interne Kennung: EKR001647442026/6
Los: LOT-0007
Titel: Stentelt biológiai aorta műbillentyű - bovine
Beschreibung: Adásvételi keretmegállapodás DE KK Kardiológiai és Szívsebészeti Klinika részére Stentelt biológiai aorta műbillentyű - bovine - MRI kompatibilis beszerzésére. Keretmennyiség: 35 db / 24 hónap A billentyű vitorlái (cuspisai) készüljenek egyenletes vastagságú, lézerrel vágott egyenletes vastagságú borjú (bovin) pericardiumból, melyek a stentek belső oldalához legyenek rögzítve. Ajánlattevőnek gyári új állapotú, korábban használatban nem lévő termékeket kell megajánlania. Nyertes ajánlattevőnek vállalnia kell konszignációs raktár üzemeltetését Debreceni Egyetem Klinikai Központ Kardiológiai és Szívsebészeti Klinikán. Ajánlatkérő lejelentéseket bocsát ki a konszignációs raktárból történő felhasználásról. A lejelentés alapján nyertes ajánlattevőnek az áruk konszignációs raktárba való pótlását a lejelentés kézhezvételét követő 5 munkanapon belül kell biztosítania. Steril termékek szállítását kérjük. A sterilitás lejárati ideje nem lehet kevesebb, mint a leszállítást követő 2 év. A beszerzés magában foglalja a felhasználó egységig történő szállítást is. A részleteket a műszaki leírás tartalmazza. A 321/2015. (X. 30.) Korm. rendelet 46. § (3) bek. alapján, amennyiben a dokumentáció (közbeszerzési műszaki leírás) meghatározott szabványra, műszaki engedélyre, műszaki előírásokra, műszaki ajánlásra, illetve gyártmányra, eredetű vagy típusú dologra, eljárásra, tevékenységre, személyre, szabadalomra vagy védjegyre hivatkozik, úgy a megnevezés csak a tárgy jellegének egyértelmű meghatározása érdekében történt, és a megnevezés mellett a „vagy azzal egyenértékű” kifejezést is érteni kell, mely alapján az Ajánlatkérő köteles elfogadni az egyenértékű vagy a dokumentációban rögzítetteknél jobb megoldást is. Ajánlattevő - amennyiben a hivatkozással érintett műszaki tartalom helyett egyenértékű eszközt, megoldást, stb. kíván megajánlani ajánlatában - ajánlatában köteles benyújtani az egyenértékűség alátámasztására szolgáló dokumentumo(ka)t. Ajánlatkérő felhívja az ajánlattevők figyelmét, hogy az egyenértékűség alátámasztására szolgáló dokumentum lehet különösen (de nem kizárólagosan) a gyártótól származó műszaki dokumentáció vagy valamely független, szakmailag elismert szervezet minősítése.
Interne Kennung: EKR001647442026/7
Los: LOT-0008
Titel: Stentelt biol. aorta műbill.-bovine, redukált vk.
Beschreibung: Adásvételi keretmegállapodás DE KK Kardiológiai és Szívsebészeti Klinika részére Stentelt biológiai aorta műbillentyű-bovine, redukált varrókerettel beszerzésére. Keretmennyiség: 40 db / 24 hónap A billentyű vitorlái (cuspisai) készüljenek egyenletes vastagságú és elszcititású lézerrel vágott borjú (bovine) pericardiumból. Varrókerete legyen szilikon gumi alapú. Ajánlattevőnek gyári új állapotú, korábban használatban nem lévő termékeket kell megajánlania. Nyertes ajánlattevőnek vállalnia kell konszignációs raktár üzemeltetését Debreceni Egyetem Klinikai Központ Kardiológiai és Szívsebészeti Klinikán. Ajánlatkérő lejelentéseket bocsát ki a konszignációs raktárból történő felhasználásról. A lejelentés alapján nyertes ajánlattevőnek az áruk konszignációs raktárba való pótlását a lejelentés kézhezvételét követő 5 munkanapon belül kell biztosítania. Steril termékek szállítását kérjük. A sterilitás lejárati ideje nem lehet kevesebb, mint a leszállítást követő 2 év. A beszerzés magában foglalja a felhasználó egységig történő szállítást is. A részleteket a műszaki leírás tartalmazza. A 321/2015. (X. 30.) Korm. rendelet 46. § (3) bek. alapján, amennyiben a dokumentáció (közbeszerzési műszaki leírás) meghatározott szabványra, műszaki engedélyre, műszaki előírásokra, műszaki ajánlásra, illetve gyártmányra, eredetű vagy típusú dologra, eljárásra, tevékenységre, személyre, szabadalomra vagy védjegyre hivatkozik, úgy a megnevezés csak a tárgy jellegének egyértelmű meghatározása érdekében történt, és a megnevezés mellett a „vagy azzal egyenértékű” kifejezést is érteni kell, mely alapján az Ajánlatkérő köteles elfogadni az egyenértékű vagy a dokumentációban rögzítetteknél jobb megoldást is. Ajánlattevő - amennyiben a hivatkozással érintett műszaki tartalom helyett egyenértékű eszközt, megoldást, stb. kíván megajánlani ajánlatában - ajánlatában köteles benyújtani az egyenértékűség alátámasztására szolgáló dokumentumo(ka)t. Ajánlatkérő felhívja az ajánlattevők figyelmét, hogy az egyenértékűség alátámasztására szolgáló dokumentum lehet különösen (de nem kizárólagosan) a gyártótól származó műszaki dokumentáció vagy valamely független, szakmailag elismert szervezet minősítése.
Interne Kennung: EKR001647442026/8
Los: LOT-0009
Titel: Stentelt biol. aorta műbill-bovine, valve-in-valve
Beschreibung: Adásvételi keretmegállapodás DE KK Kardiológiai és Szívsebészeti Klinika részére Stentelt biológiai aorta műbillentyű -bovine, későbbi valve-in-valve műbillentyű beültetést elősegítő technológiával beszerzésére. Keretmennyiség: 16 db / 24 hónap A műbillentyű vitorlái készüljenek az aldehydgyököket elimináló antikalcifikációs eljárással kezelt borjú (bovine) pericardiumból. Varrókerete legyen szilikon gumi alapú. Ajánlattevőnek gyári új állapotú, korábban használatban nem lévő termékeket kell megajánlania. Nyertes ajánlattevőnek vállalnia kell konszignációs raktár üzemeltetését Debreceni Egyetem Klinikai Központ Kardiológiai és Szívsebészeti Klinikán. Ajánlatkérő lejelentéseket bocsát ki a konszignációs raktárból történő felhasználásról. A lejelentés alapján nyertes ajánlattevőnek az áruk konszignációs raktárba való pótlását a lejelentés kézhezvételét követő 5 munkanapon belül kell biztosítania. Steril termékek szállítását kérjük. A sterilitás lejárati ideje nem lehet kevesebb, mint a leszállítást követő 2 év. A beszerzés magában foglalja a felhasználó egységig történő szállítást is. A részleteket a műszaki leírás tartalmazza. A 321/2015. (X. 30.) Korm. rendelet 46. § (3) bek. alapján, amennyiben a dokumentáció (közbeszerzési műszaki leírás) meghatározott szabványra, műszaki engedélyre, műszaki előírásokra, műszaki ajánlásra, illetve gyártmányra, eredetű vagy típusú dologra, eljárásra, tevékenységre, személyre, szabadalomra vagy védjegyre hivatkozik, úgy a megnevezés csak a tárgy jellegének egyértelmű meghatározása érdekében történt, és a megnevezés mellett a „vagy azzal egyenértékű” kifejezést is érteni kell, mely alapján az Ajánlatkérő köteles elfogadni az egyenértékű vagy a dokumentációban rögzítetteknél jobb megoldást is. Ajánlattevő - amennyiben a hivatkozással érintett műszaki tartalom helyett egyenértékű eszközt, megoldást, stb. kíván megajánlani ajánlatában - ajánlatában köteles benyújtani az egyenértékűség alátámasztására szolgáló dokumentumo(ka)t. Ajánlatkérő felhívja az ajánlattevők figyelmét, hogy az egyenértékűség alátámasztására szolgáló dokumentum lehet különösen (de nem kizárólagosan) a gyártótól származó műszaki dokumentáció vagy valamely független, szakmailag elismert szervezet minősítése.
Interne Kennung: EKR001647442026/9
Los: LOT-0010
Titel: Stent. biol.mitrális műbill-bovine,valve-in-valve
Beschreibung: Adásvételi keretmegállapodás DE KK Kardiológiai és Szívsebészeti Klinika részére Stentelt biológiai mitrális műbillentyű-bovine, későbbi valve-in-valve műbillentyű beültetést elősegítő technológiával beszerzésére. Keretmennyiség: 8 db / 24 hónap A műbillentyű vitorlái készüljenek az aldehydgyököket elimináló anticalcifikációs eljárással kezelt borjú (bovine) pericardiumból. Nyereg alakú aszimmetrikus varrómandzsettája utánozza a natív mitrális gyűrű alakját. Ajánlattevőnek gyári új állapotú, korábban használatban nem lévő termékeket kell megajánlania. Nyertes ajánlattevőnek vállalnia kell konszignációs raktár üzemeltetését Debreceni Egyetem Klinikai Központ Kardiológiai és Szívsebészeti Klinikán. Ajánlatkérő lejelentéseket bocsát ki a konszignációs raktárból történő felhasználásról. A lejelentés alapján nyertes ajánlattevőnek az áruk konszignációs raktárba való pótlását a lejelentés kézhezvételét követő 5 munkanapon belül kell biztosítania. Steril termékek szállítását kérjük. A sterilitás lejárati ideje nem lehet kevesebb, mint a leszállítást követő 2 év. A beszerzés magában foglalja a felhasználó egységig történő szállítást is. A részleteket a műszaki leírás tartalmazza. A 321/2015. (X. 30.) Korm. rendelet 46. § (3) bek. alapján, amennyiben a dokumentáció (közbeszerzési műszaki leírás) meghatározott szabványra, műszaki engedélyre, műszaki előírásokra, műszaki ajánlásra, illetve gyártmányra, eredetű vagy típusú dologra, eljárásra, tevékenységre, személyre, szabadalomra vagy védjegyre hivatkozik, úgy a megnevezés csak a tárgy jellegének egyértelmű meghatározása érdekében történt, és a megnevezés mellett a „vagy azzal egyenértékű” kifejezést is érteni kell, mely alapján az Ajánlatkérő köteles elfogadni az egyenértékű vagy a dokumentációban rögzítetteknél jobb megoldást is. Ajánlattevő - amennyiben a hivatkozással érintett műszaki tartalom helyett egyenértékű eszközt, megoldást, stb. kíván megajánlani ajánlatában - ajánlatában köteles benyújtani az egyenértékűség alátámasztására szolgáló dokumentumo(ka)t. Ajánlatkérő felhívja az ajánlattevők figyelmét, hogy az egyenértékűség alátámasztására szolgáló dokumentum lehet különösen (de nem kizárólagosan) a gyártótól származó műszaki dokumentáció vagy valamely független, szakmailag elismert szervezet minősítése.
Interne Kennung: EKR001647442026/10
Los: LOT-0011
Titel: Stentelt biol. műbill. –porcine, valve-in-valve
Beschreibung: Adásvételi keretmegállapodás DE KK Kardiológiai és Szívsebészeti Klinika részére Stentelt biológiai műbillentyű –porcine későbbi - valve-in-valve műbillentyű beültetést elősegítő technológiával beszerzésére. Keretmennyiség: 50 db /24 hónap A műbillentyű vitorlái készüljenek sertés (porcine) szívbillentyűből, annak váza acetát copolymerből. A műbillentyű stentjeinek külső felszíne és varrókerete készüljenek poliészterből. A billentyű vázának kiáramlási pálya felé eső része rendelkezzen szarvasmarha (bovine) pericardiumból készült bevonattal. Ajánlattevőnek gyári új állapotú, korábban használatban nem lévő termékeket kell megajánlania. Nyertes ajánlattevőnek vállalnia kell konszignációs raktár üzemeltetését Debreceni Egyetem Klinikai Központ Kardiológiai és Szívsebészeti Klinikán. Ajánlatkérő lejelentéseket bocsát ki a konszignációs raktárból történő felhasználásról. A lejelentés alapján nyertes ajánlattevőnek az áruk konszignációs raktárba való pótlását a lejelentés kézhezvételét követő 5 munkanapon belül kell biztosítania. Steril termékek szállítását kérjük. A sterilitás lejárati ideje nem lehet kevesebb, mint a leszállítást követő 2 év. A beszerzés magában foglalja a felhasználó egységig történő szállítást is. A részleteket a műszaki leírás tartalmazza. A 321/2015. (X. 30.) Korm. rendelet 46. § (3) bek. alapján, amennyiben a dokumentáció (közbeszerzési műszaki leírás) meghatározott szabványra, műszaki engedélyre, műszaki előírásokra, műszaki ajánlásra, illetve gyártmányra, eredetű vagy típusú dologra, eljárásra, tevékenységre, személyre, szabadalomra vagy védjegyre hivatkozik, úgy a megnevezés csak a tárgy jellegének egyértelmű meghatározása érdekében történt, és a megnevezés mellett a „vagy azzal egyenértékű” kifejezést is érteni kell, mely alapján az Ajánlatkérő köteles elfogadni az egyenértékű vagy a dokumentációban rögzítetteknél jobb megoldást is. Ajánlattevő - amennyiben a hivatkozással érintett műszaki tartalom helyett egyenértékű eszközt, megoldást, stb. kíván megajánlani ajánlatában - ajánlatában köteles benyújtani az egyenértékűség alátámasztására szolgáló dokumentumo(ka)t. Ajánlatkérő felhívja az ajánlattevők figyelmét, hogy az egyenértékűség alátámasztására szolgáló dokumentum lehet különösen (de nem kizárólagosan) a gyártótól származó műszaki dokumentáció vagy valamely független, szakmailag elismert szervezet minősítése.
Interne Kennung: EKR001647442026/11
Los: LOT-0012
Titel: Varrókeret nélküli biol. aorta műbillentyű-bovine
Beschreibung: Adásvételi keretmegállapodás DE KK Kardiológiai és Szívsebészeti Klinika részére Varrókeret nélküli biológiai aorta műbillentyű-bovine beszerzésére. Keretmennyiség: 80 db / 24 hónap A műbillentyű készüljön borjú (bovine) pericardiumból, mely legyen rugalmas nitinol vázra (stentre) rögzítve. A rugalmas nitinol váz sinus támasztékai önmagát rögzítsék az aorta anulusban és a Valsalva sinusban. Ajánlattevőnek gyári új állapotú, korábban használatban nem lévő termékeket kell megajánlania. Nyertes ajánlattevőnek vállalnia kell konszignációs raktár üzemeltetését Debreceni Egyetem Klinikai Központ Kardiológiai és Szívsebészeti Klinikán. Ajánlatkérő lejelentéseket bocsát ki a konszignációs raktárból történő felhasználásról. A lejelentés alapján nyertes ajánlattevőnek az áruk konszignációs raktárba való pótlását a lejelentés kézhezvételét követő 5 munkanapon belül kell biztosítania. Steril termékek szállítását kérjük. A sterilitás lejárati ideje nem lehet kevesebb, mint a leszállítást követő 2 év. A beszerzés magában foglalja a felhasználó egységig történő szállítást is. A részleteket a műszaki leírás tartalmazza. A 321/2015. (X. 30.) Korm. rendelet 46. § (3) bek. alapján, amennyiben a dokumentáció (közbeszerzési műszaki leírás) meghatározott szabványra, műszaki engedélyre, műszaki előírásokra, műszaki ajánlásra, illetve gyártmányra, eredetű vagy típusú dologra, eljárásra, tevékenységre, személyre, szabadalomra vagy védjegyre hivatkozik, úgy a megnevezés csak a tárgy jellegének egyértelmű meghatározása érdekében történt, és a megnevezés mellett a „vagy azzal egyenértékű” kifejezést is érteni kell, mely alapján az Ajánlatkérő köteles elfogadni az egyenértékű vagy a dokumentációban rögzítetteknél jobb megoldást is. Ajánlattevő - amennyiben a hivatkozással érintett műszaki tartalom helyett egyenértékű eszközt, megoldást, stb. kíván megajánlani ajánlatában - ajánlatában köteles benyújtani az egyenértékűség alátámasztására szolgáló dokumentumo(ka)t. Ajánlatkérő felhívja az ajánlattevők figyelmét, hogy az egyenértékűség alátámasztására szolgáló dokumentum lehet különösen (de nem kizárólagosan) a gyártótól származó műszaki dokumentáció vagy valamely független, szakmailag elismert szervezet minősítése.
Interne Kennung: EKR001647442026/12
Los: LOT-0013
Titel: Mitrális billentyű anuloplasztikus semirigid ring
Beschreibung: Adásvételi keretmegállapodás DE KK Kardiológiai és Szívsebészeti Klinika részére Mitrális billentyű anuloplasztikus semirigid ring beszerzésére. Keretmennyiség: 30 db / 24 hónap A ring elülső része legyen flexibilis, hátsó része semirigid. A mitrális ring legyen nyereg formájú, elülső része a trigonum fibrosumok között flexibilis alkalmazkodva az anulus élettani mozgásához, hátsó része semirigid, elődegítve a bilentyű remodellálódását. Csak antero-posterior irányban legyen rugalmas. Legyen képes alakját változtatni a szívciklus során lehetővé téve a mitrális anulus élettani mozgását. Ajánlattevőnek gyári új állapotú, korábban használatban nem lévő termékeket kell megajánlania. Nyertes ajánlattevőnek vállalnia kell konszignációs raktár üzemeltetését Debreceni Egyetem Klinikai Központ Kardiológiai és Szívsebészeti Klinikán. Ajánlatkérő lejelentéseket bocsát ki a konszignációs raktárból történő felhasználásról. A lejelentés alapján nyertes ajánlattevőnek az áruk konszignációs raktárba való pótlását a lejelentés kézhezvételét követő 5 munkanapon belül kell biztosítania. Steril termékek szállítását kérjük. A sterilitás lejárati ideje nem lehet kevesebb, mint a leszállítást követő 2 év. A beszerzés magában foglalja a felhasználó egységig történő szállítást is. A részleteket a műszaki leírás tartalmazza. A 321/2015. (X. 30.) Korm. rendelet 46. § (3) bek. alapján, amennyiben a dokumentáció (közbeszerzési műszaki leírás) meghatározott szabványra, műszaki engedélyre, műszaki előírásokra, műszaki ajánlásra, illetve gyártmányra, eredetű vagy típusú dologra, eljárásra, tevékenységre, személyre, szabadalomra vagy védjegyre hivatkozik, úgy a megnevezés csak a tárgy jellegének egyértelmű meghatározása érdekében történt, és a megnevezés mellett a „vagy azzal egyenértékű” kifejezést is érteni kell, mely alapján az Ajánlatkérő köteles elfogadni az egyenértékű vagy a dokumentációban rögzítetteknél jobb megoldást is. Ajánlattevő - amennyiben a hivatkozással érintett műszaki tartalom helyett egyenértékű eszközt, megoldást, stb. kíván megajánlani ajánlatában - ajánlatában köteles benyújtani az egyenértékűség alátámasztására szolgáló dokumentumo(ka)t. Ajánlatkérő felhívja az ajánlattevők figyelmét, hogy az egyenértékűség alátámasztására szolgáló dokumentum lehet különösen (de nem kizárólagosan) a gyártótól származó műszaki dokumentáció vagy valamely független, szakmailag elismert szervezet minősítése.
Interne Kennung: EKR001647442026/13
Los: LOT-0014
Titel: Mitr. bill. anuloplasztikus semirigid ring,műínhúr
Beschreibung: Adásvételi keretmegállapodás DE KK Kardiológiai és Szívsebészeti Klinika részére Mitralis billentyű anuloplasztikus semirigid ring , a műínhúr beültetést elősegítő technikai megoldással beszerzésére. Keretmennyiség: 50 db / 24 hónap A mitrális ring legyen nyereg formájú, semirigid antero-posterior dimenzióban progresszív rugalmassággal az anterior résztől a posterior részig. Ajánlattevőnek gyári új állapotú, korábban használatban nem lévő termékeket kell megajánlania. Nyertes ajánlattevőnek vállalnia kell konszignációs raktár üzemeltetését Debreceni Egyetem Klinikai Központ Kardiológiai és Szívsebészeti Klinikán. Ajánlatkérő lejelentéseket bocsát ki a konszignációs raktárból történő felhasználásról. A lejelentés alapján nyertes ajánlattevőnek az áruk konszignációs raktárba való pótlását a lejelentés kézhezvételét követő 5 munkanapon belül kell biztosítania. Steril termékek szállítását kérjük. A sterilitás lejárati ideje nem lehet kevesebb, mint a leszállítást követő 2 év. A beszerzés magában foglalja a felhasználó egységig történő szállítást is. A részleteket a műszaki leírás tartalmazza. A 321/2015. (X. 30.) Korm. rendelet 46. § (3) bek. alapján, amennyiben a dokumentáció (közbeszerzési műszaki leírás) meghatározott szabványra, műszaki engedélyre, műszaki előírásokra, műszaki ajánlásra, illetve gyártmányra, eredetű vagy típusú dologra, eljárásra, tevékenységre, személyre, szabadalomra vagy védjegyre hivatkozik, úgy a megnevezés csak a tárgy jellegének egyértelmű meghatározása érdekében történt, és a megnevezés mellett a „vagy azzal egyenértékű” kifejezést is érteni kell, mely alapján az Ajánlatkérő köteles elfogadni az egyenértékű vagy a dokumentációban rögzítetteknél jobb megoldást is. Ajánlattevő - amennyiben a hivatkozással érintett műszaki tartalom helyett egyenértékű eszközt, megoldást, stb. kíván megajánlani ajánlatában - ajánlatában köteles benyújtani az egyenértékűség alátámasztására szolgáló dokumentumo(ka)t. Ajánlatkérő felhívja az ajánlattevők figyelmét, hogy az egyenértékűség alátámasztására szolgáló dokumentum lehet különösen (de nem kizárólagosan) a gyártótól származó műszaki dokumentáció vagy valamely független, szakmailag elismert szervezet minősítése.
Interne Kennung: EKR001647442026/14
Los: LOT-0015
Titel: Poliészter aorta érprotézis
Beschreibung: Adásvételi keretmegállapodás DE KK Kardiológiai és Szívsebészeti Klinika részére Poliészter aorta érprotézis beszerzésére. Keretmennyiség: összesen 133 db / 24 hónap - Poliészter aorta érprotézis (többféle) - Poliészter aorta érprotézis perfúziós szárral - Poliészter aorta érprotézis - Valsalva sinus kialakítással Ajánlattevőnek gyári új állapotú, korábban használatban nem lévő termékeket kell megajánlania. Nyertes ajánlattevőnek vállalnia kell konszignációs raktár üzemeltetését Debreceni Egyetem Klinikai Központ Kardiológiai és Szívsebészeti Klinikán. Ajánlatkérő lejelentéseket bocsát ki a konszignációs raktárból történő felhasználásról. A lejelentés alapján nyertes ajánlattevőnek az áruk konszignációs raktárba való pótlását a lejelentés kézhezvételét követő 5 munkanapon belül kell biztosítania. Steril termékek szállítását kérjük. A sterilitás lejárati ideje nem lehet kevesebb, mint a leszállítást követő 2 év. A beszerzés magában foglalja a felhasználó egységig történő szállítást is. A részleteket a műszaki leírás tartalmazza. A 321/2015. (X. 30.) Korm. rendelet 46. § (3) bek. alapján, amennyiben a dokumentáció (közbeszerzési műszaki leírás) meghatározott szabványra, műszaki engedélyre, műszaki előírásokra, műszaki ajánlásra, illetve gyártmányra, eredetű vagy típusú dologra, eljárásra, tevékenységre, személyre, szabadalomra vagy védjegyre hivatkozik, úgy a megnevezés csak a tárgy jellegének egyértelmű meghatározása érdekében történt, és a megnevezés mellett a „vagy azzal egyenértékű” kifejezést is érteni kell, mely alapján az Ajánlatkérő köteles elfogadni az egyenértékű vagy a dokumentációban rögzítetteknél jobb megoldást is. Ajánlattevő - amennyiben a hivatkozással érintett műszaki tartalom helyett egyenértékű eszközt, megoldást, stb. kíván megajánlani ajánlatában - ajánlatában köteles benyújtani az egyenértékűség alátámasztására szolgáló dokumentumo(ka)t. Ajánlatkérő felhívja az ajánlattevők figyelmét, hogy az egyenértékűség alátámasztására szolgáló dokumentum lehet különösen (de nem kizárólagosan) a gyártótól származó műszaki dokumentáció vagy valamely független, szakmailag elismert szervezet minősítése.
Interne Kennung: EKR001647442026/15
Los: LOT-0016
Titel: Poliészter érprotézis- egyenes
Beschreibung: Adásvételi keretmegállapodás DE KK Kardiológiai és Szívsebészeti Klinika részére Poliészter érprotézis- egyenes beszerzésére. Keretmennyiség: 60 db / 24 hónap Zéró porozitású, keresztszálas kötött technológiával készült poliészter (dacron) egyenes érprotézis Ajánlattevőnek gyári új állapotú, korábban használatban nem lévő termékeket kell megajánlania. Nyertes ajánlattevőnek vállalnia kell konszignációs raktár üzemeltetését Debreceni Egyetem Klinikai Központ Kardiológiai és Szívsebészeti Klinikán. Ajánlatkérő lejelentéseket bocsát ki a konszignációs raktárból történő felhasználásról. A lejelentés alapján nyertes ajánlattevőnek az áruk konszignációs raktárba való pótlását a lejelentés kézhezvételét követő 5 munkanapon belül kell biztosítania. Steril termékek szállítását kérjük. A sterilitás lejárati ideje nem lehet kevesebb, mint a leszállítást követő 2 év. A beszerzés magában foglalja a felhasználó egységig történő szállítást is. A részleteket a műszaki leírás tartalmazza. A 321/2015. (X. 30.) Korm. rendelet 46. § (3) bek. alapján, amennyiben a dokumentáció (közbeszerzési műszaki leírás) meghatározott szabványra, műszaki engedélyre, műszaki előírásokra, műszaki ajánlásra, illetve gyártmányra, eredetű vagy típusú dologra, eljárásra, tevékenységre, személyre, szabadalomra vagy védjegyre hivatkozik, úgy a megnevezés csak a tárgy jellegének egyértelmű meghatározása érdekében történt, és a megnevezés mellett a „vagy azzal egyenértékű” kifejezést is érteni kell, mely alapján az Ajánlatkérő köteles elfogadni az egyenértékű vagy a dokumentációban rögzítetteknél jobb megoldást is. Ajánlattevő - amennyiben a hivatkozással érintett műszaki tartalom helyett egyenértékű eszközt, megoldást, stb. kíván megajánlani ajánlatában - ajánlatában köteles benyújtani az egyenértékűség alátámasztására szolgáló dokumentumo(ka)t. Ajánlatkérő felhívja az ajánlattevők figyelmét, hogy az egyenértékűség alátámasztására szolgáló dokumentum lehet különösen (de nem kizárólagosan) a gyártótól származó műszaki dokumentáció vagy valamely független, szakmailag elismert szervezet minősítése.
Interne Kennung: EKR001647442026/16
Los: LOT-0017
Titel: Tricuspidális anuloplasztikus ring
Beschreibung: Adásvételi keretmegállapodás DE KK Kardiológiai és Szívsebészeti Klinika részére Tricuspidális anuloplasztikus ring beszerzésére. Keretmennyiség: 20 db / 24 hónap A tricuspidális ring rendelkezzék szelektív flexibilitással és 3 dimenziós kialakítással, mely biztosítja a tricuspidális billentyű anulusának természetes formáját és mozgását, geometriája legyen alkalmas az asszimetrikus redukciós anuloplasztikára. Ajánlattevőnek gyári új állapotú, korábban használatban nem lévő termékeket kell megajánlania. Nyertes ajánlattevőnek vállalnia kell konszignációs raktár üzemeltetését Debreceni Egyetem Klinikai Központ Kardiológiai és Szívsebészeti Klinikán. Ajánlatkérő lejelentéseket bocsát ki a konszignációs raktárból történő felhasználásról. A lejelentés alapján nyertes ajánlattevőnek az áruk konszignációs raktárba való pótlását a lejelentés kézhezvételét követő 5 munkanapon belül kell biztosítania. Steril termékek szállítását kérjük. A sterilitás lejárati ideje nem lehet kevesebb, mint a leszállítást követő 2 év. A beszerzés magában foglalja a felhasználó egységig történő szállítást is. A részleteket a műszaki leírás tartalmazza. A 321/2015. (X. 30.) Korm. rendelet 46. § (3) bek. alapján, amennyiben a dokumentáció (közbeszerzési műszaki leírás) meghatározott szabványra, műszaki engedélyre, műszaki előírásokra, műszaki ajánlásra, illetve gyártmányra, eredetű vagy típusú dologra, eljárásra, tevékenységre, személyre, szabadalomra vagy védjegyre hivatkozik, úgy a megnevezés csak a tárgy jellegének egyértelmű meghatározása érdekében történt, és a megnevezés mellett a „vagy azzal egyenértékű” kifejezést is érteni kell, mely alapján az Ajánlatkérő köteles elfogadni az egyenértékű vagy a dokumentációban rögzítetteknél jobb megoldást is. Ajánlattevő - amennyiben a hivatkozással érintett műszaki tartalom helyett egyenértékű eszközt, megoldást, stb. kíván megajánlani ajánlatában - ajánlatában köteles benyújtani az egyenértékűség alátámasztására szolgáló dokumentumo(ka)t. Ajánlatkérő felhívja az ajánlattevők figyelmét, hogy az egyenértékűség alátámasztására szolgáló dokumentum lehet különösen (de nem kizárólagosan) a gyártótól származó műszaki dokumentáció vagy valamely független, szakmailag elismert szervezet minősítése.
Interne Kennung: EKR001647442026/17
See the notice on TED website
2. Procedure
Procedure
Internal identifier: EKR001647442026
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: no
Purpose
Main nature of the contract: Supplies
Main classification (cpv): 33182220 Cardiac valve
5. Lot
Lot: LOT-0001
Internal identifier: EKR001647442026/1
Options:
Lot: LOT-0002
Internal identifier: EKR001647442026/2
Lot: LOT-0003
Internal identifier: EKR001647442026/3
Lot: LOT-0004
Internal identifier: EKR001647442026/4
Lot: LOT-0005
Internal identifier: EKR001647442026/5
Lot: LOT-0006
Internal identifier: EKR001647442026/6
Lot: LOT-0007
Internal identifier: EKR001647442026/7
Lot: LOT-0008
Internal identifier: EKR001647442026/8
Lot: LOT-0009
Internal identifier: EKR001647442026/9
Lot: LOT-0010
Internal identifier: EKR001647442026/10
Lot: LOT-0011
Internal identifier: EKR001647442026/11
Lot: LOT-0012
Internal identifier: EKR001647442026/12
Lot: LOT-0013
Internal identifier: EKR001647442026/13
Lot: LOT-0014
Internal identifier: EKR001647442026/14
Lot: LOT-0015
Title: Poliészter aorta érprotézis
Internal identifier: EKR001647442026/15
Lot: LOT-0016
Title: Poliészter érprotézis- egyenes
Internal identifier: EKR001647442026/16
Lot: LOT-0017
Internal identifier: EKR001647442026/17