2. Verfahren
Verfahren
Titel: Aanstelling van een extern diensthoofd communicatie
Beschreibung: De opdracht houdt in dat het diensthoofd communicatie instaat voor de algemene leiding van de dienst. Dit omvat het coördineren en ondersteunen van de medewerkers, het ontwikkelen van een heldere communicatiestrategie en het toezien op de uitvoering daarvan. Naast de interne organisatie wordt bijzondere aandacht besteed aan interne communicatie: medewerkers dienen tijdig, correct en transparant geïnformeerd te worden over beleidsbeslissingen, projecten en veranderingsprocessen. Dit versterkt de betrokkenheid en het draagvlak binnen de organisatie. Ook externe communicatie is een kerntaak: het bestuur wenst zijn initiatieven, beleidslijnen en dienstverlening helder, toegankelijk en aantrekkelijk te presenteren aan burgers, verenigingen, partner, enz.. Daarbij wordt burgerparticipatie gezien als een onmisbaar instrument. Daarnaast vervult de functie een belangrijke strategische rol in de positionering van het lokaal bestuur in de samenleving. De gemeente Wemmel wil nadrukkelijker aanwezig zijn en zich sterker profileren als een open, moderne en betrouwbare partner. Het diensthoofd communicatie ontwikkelt daartoe initiatieven die bijdragen aan de zichtbaarheid en reputatie van het bestuur. Dit vergt niet enkel klassieke communicatie-inspanningen, maar ook een creatieve benadering waarbij innovatieve kanalen en participatieve methoden worden ingezet.
Interne Kennung: D-2025-050
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 79000000 Dienstleistungen für Unternehmen: Recht, Marketing, Consulting, Einstellungen, Druck und Sicherheit
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: D-2025-050 - 1
Interne Kennung: 1