639584-2026 - Wettbewerb
Estland – Reinigungs- und Hygienedienste – Sisekoristusteenus Viljandi Linnavalitsuse objektidel 2027 - 2028
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung - Änderungsbekanntmachung
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Sisekoristusteenus Viljandi Linnavalitsuse objektidel 2027 - 2028
Beschreibung: Hanke eesmärk on sisekoristusteenuse osutamine Viljandi Linnavalitsuse kinnisvaraobjektidel lepingus ja selle lisades toodud tingimustel / Kõrvaldamise alused ja kvalifitseerimistingimused: Vaata hanke alusdokumentidest
Interne Kennung: 314686-0000
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zentrale Elemente des Verfahrens: Avatud hankemenetlus
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 90900000 Reinigungs- und Hygienedienste
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Osa 1
Beschreibung: Koristatavad objektid Viljandi linnas aadressitel Johan Laidoneri plats 5, Johan Laidoneri plats 5a, Johan Laidoneri plats 5c, Kagu 9, Linnu 2, Riia mnt 30, Riia mnt 91, Riia mnt 95, Talli 2. Koristatav pind kokku 13 746,36 ruutmeetrit. / Kõrvaldamise alused ja kvalifitseerimistingimused: Vaata hanke alusdokumentidest
Interne Kennung: 314686-0001
Los: LOT-0002
Titel: Osa 2
Beschreibung: Koristatavad objektid aadressitel Viljandi linn Kesk-Kaare 17, Leola 12a, Musta tee 30, Paala tee 46, Posti 20a, Suur-Kaare 33a, Tehnika 12, Väike-Turu 1. Kokku koristatav pind 14 647,91 ruutmeetrit. / Kõrvaldamise alused ja kvalifitseerimistingimused: Vaata hanke alusdokumentidest
Interne Kennung: 314686-0002
Los: LOT-0003
Titel: Osa 3
Beschreibung: Koristatavad pinnad aadressitel Viljandi linn Carl Robert Jakobsoni 16, Carl Robert Jakobsoni 42, Carl Robert Jakobsoni 42a, Carl Robert Jakobsoni 47c, Kesk-Kaare 19, Posti 11, Riia mnt 93, Uueveski 1, Uueveski tee 1/1, Uueveski tee 1/2. Kokku koristatav pind 15 547,29 ruutmeetrit. / Kõrvaldamise alused ja kvalifitseerimistingimused: Vaata hanke alusdokumentidest
Interne Kennung: 314686-0003
Los: LOT-0004
Titel: Osa 4
Beschreibung: Koristatavad objektid aadressitel Viljandi linn Hariduse 12a, Kaalu 9, Ranna pst 1, Ranna pst 11, Ranna pst 13, Tallinna 5, Tallinna 7/11, Vaksali 4, Vikerkaare 2, Riia mnt 93c. Kokku koristatav pind 11 894,67 ruutmeetrit. / Kõrvaldamise alused ja kvalifitseerimistingimused: Vaata hanke alusdokumentidest
Interne Kennung: 314686-0004
See the notice on TED website
2. Procedure
Procedure
Internal identifier: 314686-0000
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: no
Main features of the procedure: Avatud hankemenetlus
Purpose
Main nature of the contract: Services
Main classification (cpv): 90900000 Cleaning and sanitation services
5. Lot
Lot: LOT-0001
Title: Osa 1
Internal identifier: 314686-0001
Lot: LOT-0002
Title: Osa 2
Internal identifier: 314686-0002
Lot: LOT-0003
Title: Osa 3
Internal identifier: 314686-0003
Lot: LOT-0004
Title: Osa 4
Internal identifier: 314686-0004