639599-2026 - Ergebnis
Polen – Brennstoffe – ZP/7-PALIWO/2026
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Titel: ZP/7-PALIWO/2026
Beschreibung: Dostawa paliw płynnych do pojazdów SPZOZ „RM-MEDITRANS” SPRiTS w Siedlcach z podziałem na 4 zadania
Vorherige Bekanntmachung: 486394-2026
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 09100000 Brennstoffe
Zusätzliche Einstufung (cpv): 09132000 Benzin, 09134000 Gasöle
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Dostawa paliw płynnych do pojazdów w Siedlcach
Beschreibung: Szczegółowy ilości paliw z podziałem na rodzaj zawiera formularz cenowy stanowiący załącznik nr 3 do SWZ.
Interne Kennung: Zadanie nr 1 – Dostawa paliw płynnych do pojazdów w Siedlcach
Los: LOT-0002
Titel: Dostawa paliw płynnych do pojazdów w Sokołowie Podlaskim
Interne Kennung: Zadanie nr 2 – Dostawa paliw płynnych do pojazdów w Sokołowie Podlaskim
Los: LOT-0003
Titel: Dostawa paliw płynnych do pojazdów w Mińsku Mazowieckim
Interne Kennung: Zadanie nr 3 - Dostawa paliw płynnych do pojazdów w Mińsku Mazowieckim
Los: LOT-0004
Titel: Dostawa paliw płynnych do pojazdów w Łosicach
Interne Kennung: Zadanie nr 4 - Dostawa paliw płynnych do pojazdów w Łosicach