639619-2023 - Ergebnis
Belgien – Reinigungs- und Hygienedienste – UITVOEREN VAN DE DAGELIJKSE EN PERIODIEKE SCHOONMAAK IN DE GEBOUWEN VAN BIO-INCUBATOR LEUVEN
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Titel: UITVOEREN VAN DE DAGELIJKSE EN PERIODIEKE SCHOONMAAK IN DE GEBOUWEN VAN BIO-INCUBATOR LEUVEN
Beschreibung: UITVOEREN VAN DE DAGELIJKSE EN PERIODIEKE SCHOONMAAK IN DE GEBOUWEN VAN BIO-INCUBATOR LEUVEN
Interne Kennung: 2023001
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 90900000 Reinigungs- und Hygienedienste
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: 2023001 - 1
Interne Kennung: 1