2. Verfahren
Verfahren
Titel: Preventief en correctief onderhoud gemalen en randvoorzieningen
Beschreibung: Dit programma van eisen (PVE) is bedoeld voor het uitvoeren van preventief- en correctief (storingen) onderhoud aan minigemalen, rioolgemalen, bergbezinkinstallaties en eventuele overige rioolinstallaties in de gemeente Waterland en heeft tot doel het preventief onderhoud en het oplossen van storingen op te dragen aan de opdrachtnemer. De gemeente steekt met dit programma van eisen in op een duurzame uitvoering van het onderhoud. Type object Aantal Minigemalen 351 mini-Compacta gemaal 94 Centrale voedingskasten 59 Rioolgemalen 20 Bergbezinkvoorzieningen 3 Hevelgemaal 1 Peilpolderbeheer gemalen (VoPo) 7
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Bauleistungen
Haupteinstufung (cpv): 45259100 Reparatur und Wartung von Kläranlagen
5. Los
Los: LOT-0000
Beschreibung: Alle werkzaamheden conform PVE A-2159 en bijlagen
Interne Kennung: 1
Optionen:
Beschreibung der Optionen: De opdrachtgever behoudt zich het recht voor om de overeenkomst 2 (twee) maal met 1 (één) jaar te verlengen.