639663-2026 - Ergebnis
Belgien – Bürobedarf – R.O.K. DIVERSE ARTIKELEN VOOR INRICHTING KANTOOR EN MAGAZIJN
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Titel: R.O.K. DIVERSE ARTIKELEN VOOR INRICHTING KANTOOR EN MAGAZIJN
Beschreibung: Raamovereenkomst voor het leveren van diverse artikelen voor de inrichting van kantoor- en magazijnruimtes. Van de inschrijver wordt verwacht dat hij een brede catalogus met eenduidig kortingspercentage aanbiedt met allerhande artikelen die voor de omschreven doelstelling kunnen worden ingezet.
Interne Kennung: PPP0TK-918/6319/GOJA/KANTOOR_MAGAZIJN
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 30192000 Bürobedarf
5. Los
Los: LOT-0001
Interne Kennung: GOJA/KANTOOR_MAGAZIJN_1