See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Mosodai gépek beszerzése
Beschreibung: Beszerzés tárgya: Mosodai gépek beszerzése Ajánlatkérő által üzemeltett mosodában a géppark jelentős része elavult, gyakori meghibásodások akadályozzák a termelés folyamatosságát és a hatékony működést. A karbantartási, javítási feladatok jelentős költséggel járnak és termeléskiesést okoznak. A géppark megújítása szükséges a partnerek megfelelő kiszolgálása érdekében. A mennyiségek és termékleírások a Műszaki leírásban kerülnek rögzítésre
Interne Kennung: EKR001588112026
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 42716000 Wäschereiwaschmaschinen, Maschinen für die chemische Reinigung und Trockenmaschinen
5. Los
Los: LOT-0001
Beschreibung: Beszerzés tárgya: Adásvételi szerződés keretében Mosodai gépek beszerzése 1.Mosógép, 60 kg-os- 4 db Szabadon álló mosógépek, mosási kapacitás 50-60 kg/db, elektromos fűtésű, programozható vezérlés, (referenciatermék: Miele, Primus, Elektrolux, Girbau 2.Elektromos fűtésű mángorló- 1 db Elektromos vagy gázfűtésű, egyhengeres, egyoldalas, minimum munkaszélesség: 2 100 mm, minimum hengerátmérő 300 mm 3.Gőzvasaló- 1db Gőzfűtés, minimum 150 db/óra kapacitás szárításban, vállfákkal (referenciatermék: Finisher) 4.Higiéniás mosógép (180-200 kg-os, falba építhető)- 1 db gőzfűtés, nagy leeresztő szelep, keresztdobos kialakítás, több osztatú dob, programozható vezérlés, falba építhető kialakítás (referenciatermék: Hagspiel, Primus, Lapauw) 5.Higiéniás mosógép (140-150 kg-os, falba építhető)- 1 db gőzfűtés, nagy leeresztő szelep, keresztdobos kialakítás, több osztatú dob, programozható vezérlés, falba építhető kialakítás, (referenciatermék: Hagspiel, Primus, Lapauw) 6. Nagyipari mángorló és hajtogató gépsor (gázfűtés)- 1 db gázfűtésű, minimum 3200 mm munkaszélesség, minimum 500 kg/óra síktextília vasalási kapacitás, kettő hengeres kialakítás, hosszhajtogatóval, opcionálisan kereszthajtogatóval, máglyázó nélkül Az ajánlati árnak tartalmaznia kell minden költséget, amely az eljárást megindító felhívásban és közbeszerzési dokumentumokban meghatározott feltételekkel a szerződés teljesítéséhez szükséges. Az ajánlatban meg kell adni a megajánlott eszköz nevét, pontos típusát, cikkszámát (márkanevét, vagy fantázianevét), továbbá gyártóját, származási helyét (ország). Ajánlatkérő a felhívásban és a műszaki dokumentációban rögzített szabvány, műszaki engedély, műszaki előírások, műszaki ajánlás vagy típus helyett azzal műszakilag, funkcionalitás és minőség szerint egyenértékű megajánlást is elfogad, a felhívásban és Dokumentációban előforduló gyártmány, vagy típus megnevezés a tárgy jellegének egyértelmű meghatározása érdekében történt. Bármely típus vagy gyártmány megjelölés a „vagy azzal egyenértékű” megjelöléssel értendő. Az egyenértékűséget ajánlattevőnek az ajánlatában igazolnia és a megfelelő dokumentumokkal alátámasztania szükséges. (321/2015. (X. 30.) Korm. rendelet 46. § (3) és (5) bekezdése). A részletes termékleírásokat és feltételeket a Műszaki leírás tartalmazza.
Interne Kennung: EKR001588112026/1
2. Procedure
Procedure
Title: Mosodai gépek beszerzése
Internal identifier: EKR001588112026
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: no
Purpose
Main nature of the contract: Supplies
Main classification (cpv): 42716000 Laundry washing, dry-cleaning and drying machines
5. Lot
Lot: LOT-0001
Internal identifier: EKR001588112026/1