639724-2026 - Ergebnis
Estland – Systemprüfung – PEN testid füüsilise elektri kauplemise tootele
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Titel: PEN testid füüsilise elektri kauplemise tootele
Beschreibung: Hanke eesmärk on läbi praktiliste ründekatsete testida, kas ja kuidas on potentsiaalsel ründajal võimalik saavutada ligipääs Tellija ja/või Tellijaga ühte kontserni kuuluvate ettevõtjate andmetele, infosüsteemidele eesmärgiga avalikustada tundlik info ja/või häirida süsteemide toimimist ning muuta õigusprofiilist välja jäävaid kolmanda andmesubjekti andmestikke. / Kõrvaldamise alused ja kvalifitseerimistingimused: Vaata hanke alusdokumentidest
Interne Kennung: 314052-0000
Verfahrensart: Nichtoffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zentrale Elemente des Verfahrens: Piiratud hankemenetlus
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 72254100 Systemprüfung
Zusätzliche Einstufung (cpv): 73430000 Test und Bewertung
5. Los
Los: LOT-0000