639727-2026 - Ergebnis
Polen – Anpflanzungs- und Pflegearbeiten an Grünflächen – Wykonanie obsady i utrzymanie roślinności wzdłuż ulicy Okopowej w Kołobrzegu
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Wykonanie obsady i utrzymanie roślinności wzdłuż ulicy Okopowej w Kołobrzegu
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia, jest świadczenie niżej wymienionych usług w zakresie „Wykonanie obsady i utrzymanie roślinności wzdłuż ulicy Okopowej w Kołobrzegu” Przedmiot zamówienia z uwagi na jego złożoność podzielono na 8 głównych elementów, każdy z nich zawiera dodatkowo etapy realizacyjne: Element 1 – Przygotowanie podłoża, Element 2 – Wykonanie obsady rabat roślinnością wieloletnią, Element 3 – Nasadzenie drzew oraz ich utrzymanie w okresie gwarancyjnym, Element 4– Ściółkowanie rabat korą, Element 5 – Wykonanie trawników z siewu, Element 6 – Wykonanie obsady roślinami cebulowymi, Element 7 - Montaż obrzeży, Element 8 – Pielęgnacja i utrzymanie rabat.
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 77310000 Anpflanzungs- und Pflegearbeiten an Grünflächen
Zusätzliche Einstufung (cpv): 77300000 Dienstleistungen im Gartenbau, 77211600 Aussaat von Baumsamen, 77312000 Unkrautjäten
5. Los
Los: LOT-0001
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Brak opcji i wznowień.