2. Verfahren
Verfahren
Titel: Maaien gazons gemeenten Lisse & Teylingen
Beschreibung: Het werk bestaat in hoofdzaak uit: - Het schonen van het terrein voor aanvang van de eerste maaironde; - Het maaien van bolgewas en kruidachtigen; - Het maaien van gazons; - Het een keer per jaar maaien (gras extensief langs waterkanten, aansluitend bij gazon); - Bijmaaien rondom bomen en obstakels. De werkzaamheden vinden plaats in gemeente Lisse en Teylingen. De exacte aantallen en werkzaamheden staan beschreven in het RAW-bestek, deze is opgenomen in bijlage A van de aanbestedingsleidraad. De exacte aantallen staan omschreven in het RAW-bestek.
Interne Kennung: PRJ-2200407
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 77310000 Anpflanzungs- und Pflegearbeiten an Grünflächen
5. Los
Los: LOT-0000
Beschreibung: Het werk bestaat in hoofdzaak uit: - Het schonen van het terrein voor aanvang van de eerste maaironde; - Het maaien van bolgewas en kruidachtigen; - Het maaien van gazons; - Het een keer per jaar maaien (gras extensief langs waterkanten, aansluitend bij gazon); - Bijmaaien rondom bomen en obstakels. De werkzaamheden vinden plaats in gemeente Lisse en Teylingen. De exacte aantallen en werkzaamheden staan beschreven in het RAW-bestek, deze is opgenomen in bijlage A van de aanbestedingsleidraad. De exacte hoeveelheden staan beschreven in de aanbestedingsleidraad en het RAW-bestek.
Interne Kennung: 1
Optionen:
Beschreibung der Optionen: De raamovereenkomsten kunnen na de initiële looptijd van 2 jaar, 2 keer worden verlengd met 1 jaar.