See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Świadczenie usługi dystrybucji celem zasilania dwóch obiektów wojskowych w rejonie działania Rejonowego Zarządu Infrastruktury w Gdyni
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest usługa dystrybucji celem zasilania dwóch obiektów wojskowych w rejonie działania Rejonowego Zarządu Infrastruktury w Gdyni
Vorherige Bekanntmachung: 530571-2026
Interne Kennung: 12/III/2026
Verfahrensart: Verhandlungsverfahren ohne Aufruf zum Wettbewerb
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 65310000 Stromversorgung
5. Los
Los: LOT-0001