2. Verfahren
Verfahren
Titel: Overeenkomst Standaard Software en aanverwante diensten
Beschreibung: Het doel van dit inkoop- en aanbestedingstraject is het afsluiten van een raamovereenkomst met één opdrachtnemer voor het leveren van standaardsoftware, licenties en het bijbehorende onderhoud en support. Daarnaast valt ook ondersteuning bij implementatie, configuratie en installatie van de betreffende software onder de reikwijdte van deze overeenkomst.
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zentrale Elemente des Verfahrens: zie de aanbestedingstukken
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Zusätzliche Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 48000000 Softwarepaket und Informationssysteme
Zusätzliche Einstufung (cpv): 72000000 IT-Dienste: Beratung, Software-Entwicklung, Internet und Hilfestellung
5. Los
Los: LOT-0000