639756-2023 - Ergebnis
Niederlande – Computerbezogene Geräte – ICT Hardware
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Titel: ICT Hardware
Beschreibung: De aan te besteden opdracht wordt als volgt gedefinieerd: - het leveren van ICT Hardware voor eindgebruikers, waaronder in ieder geval wordt verstaan laptops, desktops, Chromebooks, tablets en netwerkcomponenten (voor zover niet, op verzoek van Biezonderwijs, voorzien door de it dienstverlener van Biezonderwijs); - het leveren van toebehoren voor de ICT Hardware (muizen, toetsenborden, monitoren et cetera); - het optioneel uitpakken en werkend opleveren van ICT Hardware en meenemen van het verpakkingsmateriaal. Opdrachtgever heeft de mogelijkheid om bestellingen van losse accessoires zoals toetsenborden, muizen en oortjes in te kopen bij derden. De omvang van de opdracht is circa € 1.700.000 inclusief btw over een periode van vier jaar. Aan dit bedrag kunnen geen rechten worden ontleend.
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 30230000 Computerbezogene Geräte
5. Los
Los: LOT-0000
Beschreibung: -
Interne Kennung: 1