639757-2026 - Wettbewerb
Polen – Finanz- und Versicherungsdienstleistungen – „Zaciągnięcie długoterminowego kredytu bankowego na spłatę wcześniej zaciągniętych zobowiązań z tytułu zaciągniętych kredytów w latach poprzednich w kwocie 2 728 297,24 zł”
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Titel: „Zaciągnięcie długoterminowego kredytu bankowego na spłatę wcześniej zaciągniętych zobowiązań z tytułu zaciągniętych kredytów w latach poprzednich w kwocie 2 728 297,24 zł”
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest udzielenie długoterminowego kredytu bankowego na spłatę wcześniej zaciągniętych zobowiązań z tytułu zaciągniętych kredytów w latach poprzednich w kwocie 2 728 297,24 zł zgodnie z uchwałą nr 286 /2026 dnia 18 sierpnia 2026 roku Zarządu Powiatu w Lipnie, w walucie polskiej na okres kredytowania wynoszący 180 miesięcy.
Interne Kennung: ZmZI.272.10.2026
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 66000000 Finanz- und Versicherungsdienstleistungen
Zusätzliche Einstufung (cpv): 66113000 Kreditgewährung
5. Los
Los: LOT-0001
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest udzielenie długoterminowego kredytu bankowego na spłatę wcześniej zaciągniętych zobowiązań z tytułu zaciągniętych kredytów w latach poprzednich w kwocie 2 728 297,24 zł zgodnie z uchwałą nr 286 /2026 dnia 18 sierpnia 2026 roku Zarządu Powiatu w Lipnie, w walucie polskiej na okres kredytowania wynoszący 180 miesięcy. a) Bank stawia do dyspozycji Kredytobiorcy kredyt w ciągu 7 dni od zawarcia umowy o udzielenie kredytu. b) Zabezpieczenie kredytu stanowić będzie weksel własny „in blanco” bez protestu wraz z deklaracją wekslową. c) Zamawiający zastrzega sobie możliwość wcześniejszej spłaty kredytu /bez konsekwencji finansowych, po uprzednim zawiadomieniu banku/ d) Nazwa i kod określony według Wspólnego Słownika Zamówień (CPV) dla niniejszego przedmiotu zamówienia: e) 66000000-0 – usługi finansowe i ubezpieczeniowe 66113000-5 - usługi udzielenia kredytu f) spłata kapitału następować będzie od miesiąca stycznia 2027 roku ( realizacja 178 miesięcy ), natomiast spłata odsetek obejmować będzie okres 180 miesięcy