639777-2026 - Wettbewerb
Schweden – Dienstleistungen im Sozialwesen in Verbindung mit Heimen – Insatser mot Våld i nära relation - Öppna insatser samt platser på Skyddat boende i Örebro
Auftragsbekanntmachung – Sonderregelung
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Insatser mot Våld i nära relation - Öppna insatser samt platser på Skyddat boende i Örebro
Beschreibung: Insatser mot Våld i nära relation - Öppna insatser samt platser på Skyddat boende i Örebro
Interne Kennung: Soc 332/2026
Zentrale Elemente des Verfahrens: reserverad upphandling
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 85311000 Dienstleistungen im Sozialwesen in Verbindung mit Heimen
5. Los
Los: LOT-0000
639777-2026 - Competition
Sweden – Social work services with accommodation – Insatser mot Våld i nära relation - Öppna insatser samt platser på Skyddat boende i Örebro
Contract notice – light regime
Services
2. Procedure
Procedure
Internal identifier: Soc 332/2026
Main features of the procedure: reserverad upphandling
Purpose
Main nature of the contract: Services
Main classification (cpv): 85311000 Social work services with accommodation
5. Lot
Lot: LOT-0000