639784-2025 - Wettbewerb
Niederlande – Baumpflege – Onderhoud bomen 2026-2029
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelOnderhoud bomen 2026-2029
BeschreibungHet werk bestaat in hoofdzaak uit: - ophalen deelopdrachten uit Digitree - snoeien conform deelopdrachten - VTA-controles verrichten conform deelopdrachten - mutaties snoeiwerk en VTA-controles invoeren in Digitree. n.v.t.
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsDienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 77211500 Baumpflege
5. Los
LosLOT-0000
BeschreibungGemeente Maasgouw, hierna te noemen opdrachtgever, gaat in 2025 de RAW-Raamovereenkomst onderhoud bomen gemeente Maasgouw 2026-2029 aanbesteden. -
Interne Kennung1
Zusätzliche Einstufung (cpv): 77340000 Baum- und Heckenschnitt