See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Świadczenie usługi asystencji osobistej oraz opieki wytchnieniowej w ramach projektu: „Rozwój systemu usług społecznych w Aglomeracji Wałbrzyskiej”, w ramach Funduszy Europejskich dla Dolnego Śląska 2021-2027, Priorytet: 7. Fundusze Europejskie na rzecz rynku pracy i włączenia społecznego na Dolnym Śląsku, działanie: 7.10 Rozwój usług społecznych i zdrowotnych – ZIT.
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest świadczenie usług asystencji osobistej oraz opieki wytchnieniowej w ramach projektu: „Rozwój systemu usług społecznych w Aglomeracji Wałbrzyskiej”, w ramach Funduszy Europejskich dla Dolnego Śląska 2021-2027, Priorytet: 7. Fundusze Europejskie na rzecz rynku pracy i włączenia społecznego na Dolnym Śląsku, działanie: 7.10 Rozwój usług społecznych i zdrowotnych – ZIT. 2. Szczegółowy opis przedmiotu niniejszego zamówienia jest zawarty w załączniku nr 7 do SWZ - Opisie Przedmiotu Zamówienia (OPZ) oraz w załączniku nr 8 do SWZ - projekcie umowy.
Vorherige Bekanntmachung: 536684-2025
Interne Kennung: DO/3211/3/2025
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 85312400 Nicht in Heimen erbrachte Fürsorgeleistungen
5. Los
Los: LOT-0001