639815-2023 - Ergebnis
Belgien – Organisation von Messen und Ausstellungen – Raamovereenkomst standenbouwer voor beurzen
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Sonderregelung
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Raamovereenkomst standenbouwer voor beurzen
Beschreibung: Hogeschool UCLL biedt 20 graduaten, 22 bacheloropleidingen en 9 bachelor-na-bachelor opleidingen aan op 8 campussen in Limburg en Vlaams-Brabant. Met 16.000 studenten en 1.750 medewerkers is UCLL één van de grootste instellingen voor hoger onderwijs in Vlaanderen. UCLL is actief in de interessegebieden lerarenopleiding, management, technologie, gezondheid en welzijn en combineert haar onderwijsopdracht met praktijkgericht onderzoek en dienstverlening. De hogeschool zet maximaal in op persoonlijke begeleiding van haar studenten. Haar brede onderwijsnetwerk garandeert een plek voor ieders talent en haar diploma’s staan sterk op de arbeidsmarkt. Mensen en ideeën in beweging brengen door ruimte te geven aan innovatief denken en samenwerken, dat is de visie van de hogeschool, dat is moving minds. De naam toont de internationale ambitie: UCLL, voluit University Colleges Leuven-Limburg, wil solide opleidingen aanbieden, georiënteerd op kwaliteit en met de blik naar buiten gericht, op de Euregio en verder. UCLL behoort tot de Associatie KU Leuven. Meer info op www.ucll.be. Teneinde te kunnen beantwoorden aan de behoefte van onze dienst communicatie, wenst UCLL over te gaan tot het afsluiten van een raamovereenkomst met één deelnemer, over een periode van 24 maanden, met een mogelijke verlenging van 2x 12 maanden. In dit dossier gaan we op zoek naar een kandidaat die het volgende kan verwezenlijken: • Stockage van onze beursstand bij de standenbouwer • Transporteren van onze beursstand • Huren van extra benodigde materialen voor onze beursstand • Opbouw van onze beursstand • Afbraak van onze beursstand • Eventuele herstellingen van onze beursstand Dit dossier gaat zich niet enkel beperken tot de 5 Sid-in beurzen per jaar. De materialen en de diensten van de leverancier kunnen ook gebruikt worden voor andere beurzen waar UCLL aan deelneemt. Plaats van dienstverlening: Vlaams-Brabant: Haasrode Brabanthal Oost-Vlaanderen: Flanders Expo Gent Antwerpen: Antwerpen Expo Limburg: Genk Limburghal West-Vlaanderen: Kortrijk Expo En nog andere locaties mogelijk.
Interne Kennung: 10/18/2023 9:02 AM 3PID130 AP23005
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 79956000 Organisation von Messen und Ausstellungen
5. Los
Los: LOT-0001
Beschreibung: Raamovereenkomst standenbouwer voor beurzen
Interne Kennung: AP23005
639815-2023 - Resultaat
België – Diensten voor het organiseren van beurzen en tentoonstellingen – Raamovereenkomst standenbouwer voor beurzen
Aankondiging van een gegunde opdracht of concessie – lichte regeling
Diensten
2. Procedure
Procedure
Interne identificatiecode: 10/18/2023 9:02 AM 3PID130 AP23005
Type procedure: Openbaar
Doel
Aard van het contract: Diensten
Belangrijkste classificatie (cpv): 79956000 Diensten voor het organiseren van beurzen en tentoonstellingen
5. Perceel
Perceel: LOT-0001
Interne identificatiecode: AP23005