2. Verfahren
Verfahren
Titel: Kompleksowa obsługa kolekcji bilonu z parkometrów zlokalizowanych w Obszarze Płatnego Parkowania w Krakowie.
Beschreibung: 1.Opis przedmiotu zamówienia: a) Przedmiotem zamówienia jest usługa polegająca na kompleksowej obsłudze kolekcji bilonu z parkometrów zlokalizowanych w Obszarze Płatnego Parkowania w Krakowie. b) Zamawiający opisał Przedmiot zamówienia za pomocą następujących załączników: - Projektowanych postanowień umowy (PPU), stanowiących załącznik nr 2 do SWZ, - Opisu przedmiotu zamówienia wraz z załącznikami załącznik nr 7 do SWZ, c) Zgodnie z art. 121 Pzp Zamawiający zastrzega obowiązek osobistego wykonania przez Wykonawcę kluczowych zadań. Przez kluczowe zadania Zamawiający rozumie: wybieranie, konwojowanie i transport bilonu oraz dokonywania wpłat na rachunek bankowy Zamawiającego z wyodrębnionego rachunku bankowego Wykonawcy (nie dopuszcza się Podwykonawców w powyższym zakresie). d) Termin wykonania zamówienia: od dnia 02.01.2026 r. do dnia 31.12.2026 r. 2. Zamawiający, zgodnie z art. 95 ust. 1 ustawy PZP, wymaga zatrudnienia przez Wykonawcę lub Podwykonawcę na podstawie stosunku pracy, osób wykonujących wskazane niżej czynności: a) Pracownik ochrony fizycznej - bezpośrednie wykonywanie usługi b) Pracownik nadzoru - bezpośrednie wykonywanie usługi c) Pracownik zabezpieczenia technicznego - bezpośrednie wykonywanie usługi d) Pracownik całodobowego centrum monitorowania systemów alarmowych - bezpośrednie wykonywanie usługi. Zamawiający dopuszcza możliwość osobistego realizowania zamówienia przez osoby prowadzące działalność gospodarczą lub wspólników spółki prawa handlowego. Zamawiający przed podpisaniem umowy jak i w trakcie jej realizacji ma prawo do kontroli spełnienia przez Wykonawcę lub Podwykonawcę wymagania wskazanego w pkt 2 Części 1 SWZ, zgodnie z zapisami PPU.
Interne Kennung: 5/IX/2025
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 79560000 Registraturdienste
Zusätzliche Einstufung (cpv): 79710000 Dienstleistungen von Sicherheitsdiensten, 63710000 Hilfstätigkeiten für den Landverkehr
5. Los
Los: LOT-0001
Beschreibung: 1. Opis przedmiotu zamówienia: a) Przedmiotem zamówienia jest usługa polegająca na kompleksowej obsłudze kolekcji bilonu z parkometrów zlokalizowanych w Obszarze Płatnego Parkowania w Krakowie. b) Zamawiający opisał Przedmiot zamówienia za pomocą następujących załączników: - Projektowanych postanowień umowy (PPU), stanowiących załącznik nr 2 do SWZ, - Opisu przedmiotu zamówienia wraz z załącznikami załącznik nr 7 do SWZ, c) Zgodnie z art. 121 Pzp Zamawiający zastrzega obowiązek osobistego wykonania przez Wykonawcę kluczowych zadań. Przez kluczowe zadania Zamawiający rozumie: wybieranie, konwojowanie i transport bilonu oraz dokonywania wpłat na rachunek bankowy Zamawiającego z wyodrębnionego rachunku bankowego Wykonawcy (nie dopuszcza się Podwykonawców w powyższym zakresie). d) Termin wykonania zamówienia: od dnia 02.01.2026 r. do dnia 31.12.2026 r.