639835-2025 - Wettbewerb
Polen – Notfalleinsatzfahrzeuge – Średni samochód ratowniczo-gaśniczy ze zwiększonym potencjałem ratownictwa drogowego (GBA - standard pierwszowyjazdowy) - 46 szt.
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung - Änderungsbekanntmachung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Średni samochód ratowniczo-gaśniczy ze zwiększonym potencjałem ratownictwa drogowego (GBA - standard pierwszowyjazdowy) - 46 szt.
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawa średnich samochodów ratowniczo-gaśniczych ze zwiększonym potencjałem ratownictwa drogowego (GBA-standard pierwszowyjazdowy) – 46 sztuk. Postępowanie jest podzielone na 4 części: Część A – 6 sztuk napęd 4x2 (dostawa: 2026) Część B – 17 sztuk napęd 4x4 (dostawa: 2026) Część C – 6 sztuk napęd 4x2 (dostawa: 2027) Część D – 17 sztuk napęd 4x4 (dostawa: 2027) Przedmiot zamówienia powinien spełniać następujące wymagania: a) odpowiadać wszystkim cechom określonym w specyfikacji warunków zamówienia, b) być fabrycznie nowy i zgodny z obowiązującymi normami. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawierają odpowiednio dla każdej części załączniki nr 2A, 2B, 2C, 2D do SWZ - Specyfikacje techniczne, a szczegółowe warunki realizacji zał. nr 4 do SWZ - Projekt umowy.
Interne Kennung: WL.2371.7.2025
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 34144200 Notfalleinsatzfahrzeuge
Zusätzliche Einstufung (cpv): 34144210 Feuerwehrfahrzeuge
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Część A - GBA 6 sztuk napęd 4x2 (dostawa: 2026)
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawa średnich samochodów ratowniczo-gaśniczych ze zwiększonym potencjałem ratownictwa drogowego (GBA-standard pierwszowyjazdowy) – CZĘŚĆ A - 6 sztuk napęd 4x2 (dostawa: 2026). Przedmiot zamówienia powinien spełniać następujące wymagania: a) odpowiadać wszystkim cechom określonym w specyfikacji warunków zamówienia, b) być fabrycznie nowy i zgodny z obowiązującymi normami. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera załącznik nr 2A do SWZ - Specyfikacje techniczne, a szczegółowe warunki realizacji zał. nr 4 do SWZ - Projekt umowy.
Interne Kennung: Część A - GBA 6 sztuk napęd 4x2 (dostawa: 2026)
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Brak opcji
Los: LOT-0002
Titel: Część C - GBA 6 sztuk napęd 4x2 (dostawa: 2027)
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawa średnich samochodów ratowniczo-gaśniczych ze zwiększonym potencjałem ratownictwa drogowego (GBA-standard pierwszowyjazdowy) – CZĘŚĆ C - 6 sztuk napęd 4x2 (dostawa: 2027). Przedmiot zamówienia powinien spełniać następujące wymagania: a) odpowiadać wszystkim cechom określonym w specyfikacji warunków zamówienia, b) być fabrycznie nowy i zgodny z obowiązującymi normami. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera załącznik nr 2C do SWZ - Specyfikacje techniczne, a szczegółowe warunki realizacji zał. nr 4 do SWZ - Projekt umowy.
Interne Kennung: Część C - GBA 6 sztuk napęd 4x2 (dostawa: 2027)
Los: LOT-0003
Titel: Część B - GBA 17 sztuk napęd 4x4 (dostawa: 2026)
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawa średnich samochodów ratowniczo-gaśniczych ze zwiększonym potencjałem ratownictwa drogowego (GBA-standard pierwszowyjazdowy) – CZĘŚĆ B - 17 sztuk napęd 4x4 (dostawa: 2026). Przedmiot zamówienia powinien spełniać następujące wymagania: a) odpowiadać wszystkim cechom określonym w specyfikacji warunków zamówienia, b) być fabrycznie nowy i zgodny z obowiązującymi normami. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera załącznik nr 2B do SWZ - Specyfikacje techniczne, a szczegółowe warunki realizacji zał. nr 4 do SWZ - Projekt umowy.
Interne Kennung: Część B - GBA 17 sztuk napęd 4x4 (dostawa: 2026)
Los: LOT-0004
Titel: Część D - GBA 17 sztuk napęd 4x4 (dostawa: 2027)
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawa średnich samochodów ratowniczo-gaśniczych ze zwiększonym potencjałem ratownictwa drogowego (GBA-standard pierwszowyjazdowy) – CZĘŚĆ D - 17 sztuk napęd 4x4 (dostawa: 2027). Przedmiot zamówienia powinien spełniać następujące wymagania: a) odpowiadać wszystkim cechom określonym w specyfikacji warunków zamówienia, b) być fabrycznie nowy i zgodny z obowiązującymi normami. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera załącznik nr 2D do SWZ - Specyfikacje techniczne, a szczegółowe warunki realizacji zał. nr 4 do SWZ - Projekt umowy.
Interne Kennung: Część D - GBA 17 sztuk napęd 4x4 (dostawa: 2027)