639865-2026 - Wettbewerb
Rumänien – Netzausrüstung – Sistem Securizare si modernizare infrastructura retea Datacenter
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Sistem Securizare si modernizare infrastructura retea Datacenter
Beschreibung: Incheierea unui contract de produse pentru achizitia de „Sistem Securizare si modernizare infrastructura retea Datacenter”, in conformitate cu precizarile din CS, cu respectarea tuturor parametrilor cuprinsi in fisele tehnice atasate Prin achizitia de „Sistem Securizare si modernizare infrastructura retea Datacenter” se urmareste modernizarea infrastructurii de retea din datacenter-ele locatiilor DEER SA. Numǎrul de zile pȃnǎ la care potențialii ofertanți pot solicita clarificǎri referitoare la documentația de atribuire, ȋnainte de data limitǎ de depunere a ofertei este 20. Entitatea contractantǎ va rǎspunde in mod clar si complet tuturor solicitǎrilor de clarificǎri/informațiilor suplimentare în a 11-a zi ȋnainte de data limita de depunere a ofertelor. Entitatea contractantă va răspunde doar la solicitările de clarificări adresate de operatorii economici până la termenul-limită stabilit mai sus.
Interne Kennung: RO14476722 – 2026 – Cap.3 Produse –poz.24
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 32420000 Netzausrüstung
5. Los
Los: LOT-0000
Titel: Default lot
Beschreibung: Incheierea unui contract de „Sistem Securizare si modernizare infrastructura retea Datacenter” - in conformitate cu precizarile din CS, cu respectarea tuturor parametrilor cuprinsi in fisele tehnice atasate Potrivit motivatiilor exprimate in documentele intocmite de serviciul de specialitate, documente anexate prezentei, scopul este acela de modernizare a infrastructurii de retea din datacenter-ele locatiilor DEER SA. TERMEN DE LIVRARE: 5 luni de la semnarea contractului
Interne Kennung: 1