639891-2026 - Ergebnis
Lettland – Küchenabfallzerkleinerer – Stacionārās atkritumu presēšanas iekārtas ar vertikālu padevi un maināmiem preskonteineriem piegāde un uzstādīšana
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Stacionārās atkritumu presēšanas iekārtas ar vertikālu padevi un maināmiem preskonteineriem piegāde un uzstādīšana
Beschreibung: Stacionārās atkritumu presēšanas iekārtas ar vertikālu padevi un maināmiem preskonteineriem piegāde un uzstādīšana
Interne Kennung: ZAAO 2026/19/l
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 39713300 Küchenabfallzerkleinerer
Zusätzliche Einstufung (cpv): 42636000 Pressen
5. Los
Los: LOT-0000