639892-2026 - Ergebnis
Kroatien – Textilwaren – Radna odjeća, dekori, posteljno rublje te razni tekstilni proizvodi
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Radna odjeća, dekori, posteljno rublje te razni tekstilni proizvodi
Beschreibung: Radna odjeća, dekori, posteljno rublje te razni tekstilni proizvodi
Interne Kennung: 3225-18
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Zentrale Elemente des Verfahrens: Otvoreni postupak
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 39500000 Textilwaren
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Posteljno rublje
Beschreibung: Posteljno rublje
Interne Kennung: 3225-18-1
Los: LOT-0002
Titel: Kupaonski i wellness tekstil
Beschreibung: Kupaonski i wellness tekstil
Interne Kennung: 3225-18-2
Los: LOT-0003
Titel: Radna odjeća i obuća - kuhinja
Beschreibung: Radna odjeća i obuća - kuhinja
Interne Kennung: 3225-18-3
Los: LOT-0004
Titel: Radna odjeća i obuća - bazen i domaćinstvo
Beschreibung: Radna odjeća i obuća - bazen i domaćinstvo
Interne Kennung: 3225-18-4
Los: LOT-0005
Titel: Radna odjeća i obuća - prodaja, recepcija i posluživanje
Beschreibung: Radna odjeća i obuća - prodaja, recepcija i posluživanje
Interne Kennung: 3225-18-5
Los: LOT-0006
Titel: Dekori i zavjese
Beschreibung: Dekori i zavjese
Interne Kennung: 3225-18-6