639930-2026 - Wettbewerb
Polen – Elektrofahrzeuge – Najem pojazdów elektrycznych dla uczestników Krakowskiej Grupy Zakupowej
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Najem pojazdów elektrycznych dla uczestników Krakowskiej Grupy Zakupowej
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest przedmiotem zamówienia jest najem łącznie 109 sztuk samochodów elektrycznych na okres 36 miesięcy. 2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia stanowi załącznik 1 do SWZ. 3. Zamówienie zostało podzielone na 18 części: Część I - Samochód osobowy elektryczny typu kombi 5 drzwiowy z homologacją na 5 osób, fabrycznie nowy, rok produkcji nie wcześniej niż 2026, kierownica po lewej stronie Cześć II - Samochód osobowy elektryczny z homologacją na 9 osób. Część III - Samochód osobowy elektryczny z homologacją na 9 osób. Część IV - Samochód osobowy elektryczny z homologacją na 8 lub 9 osób. Część V - Samochód osobowy elektryczny z homologacją na 8 osób (z dwoma miejscami siedzącymi w pierwszym rzędzie - jedno dla pasażera, drugie dla kierowcy). Część VI - Samochód dostawczy elektryczny z homologacją na 7 os. Część VII - Samochód dostawczy elektryczny z homologacją na 6 osób. Część VIII - Samochód dostawczy elektryczny z homologacją na 3 osoby. Część IX - Samochód dostawczy elektryczny z homologacją na 3 osoby. Część X - Samochód dostawczy elektryczny z homologacją na 3 osób. Część XI - Samochód dostawczy elektryczny z homologacją na 5 osób. Część XII - Samochód dostawczy elektryczny z homologacją na 5 osób (cargo). Część XIII Samochód dostawczy elektryczny z homologacją na 3 osoby. Część XIV - Samochód dostawczy elektryczny z homologacją na 6 osób. Część XV - Samochód dostawczy elektryczny z homologacją na 3 osoby. Część XVI - Samochód dostawczy elektryczny z homologacją na 3 osoby. Część XVII – Samochód osobowy elektryczny co najmniej 4 drzwiowy z homologacją na 5 osób (wyłączenie samochodów spoza GPA/UE) Część XVIII – Samochód osobowy elektryczny co najmniej 4 drzwiowy z homologacją na 5 osób (brak wyłączenia samochodów spoza GPA/UE) 2. Zamawiający dopuszcza składanie ofert częściowych. 3. Zamawiający nie określa minimalnej ani maksymalnej ilości części, na które dopuszczalne jest złożenie oferty. Zamawiający nie ogranicza liczby części zamówienia, które mogą zostać udzielone jednemu Wykonawcy. 4. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia stanowi załącznik 1 do SWZ.
Interne Kennung: OZP-271-PN-22/2026
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 34144900 Elektrofahrzeuge
Zusätzliche Einstufung (cpv): 60171000 Vermietung von Personenwagen mit Fahrer
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: część nr 1
Beschreibung: 1. Przedmiot zamówienia: Część I - Samochód osobowy elektryczny typu kombi 5 drzwiowy z homologacją na 5 osób, fabrycznie nowy, rok produkcji nie wcześniej niż 2026, kierownica po lewej stronie 2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia stanowi załącznik 1 do SWZ.
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Szczegółowe uregulowania w dokumentach zamówienia
Los: LOT-0002
Titel: część nr 2
Beschreibung: 1. Przedmiot zamówienia Cześć II - Samochód osobowy elektryczny z homologacją na 9 osób. 2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia stanowi załącznik 1 do SWZ.
Los: LOT-0003
Titel: część nr 3
Beschreibung: 1. Przedmiot zamówienia Część III - Samochód osobowy elektryczny z homologacją na 9 osób. 2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia stanowi załącznik 1 do SWZ.
Los: LOT-0004
Titel: część nr 4
Beschreibung: 1. Przedmiot zamówienia Część IV - Samochód osobowy elektryczny z homologacją na 8 lub 9 osób, 2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia stanowi załącznik 1 do SWZ.
Los: LOT-0005
Titel: cześć nr 5
Beschreibung: 1. Przedmiot zamówienia Część V - Samochód osobowy elektryczny z homologacją na 8 osób . 2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia stanowi załącznik 1 do SWZ.
Los: LOT-0006
Titel: część nr 6
Beschreibung: 1. Przedmiot zamówienia: Część VI - Samochód dostawczy elektryczny z homologacją na 7 os. 2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia stanowi załącznik 1 do SWZ.
Los: LOT-0007
Titel: część nr 7
Beschreibung: 1. Przedmiot zamówienia: Część VII - Samochód dostawczy elektryczny z homologacją na 6 osób. 2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia stanowi załącznik 1 do SWZ.
Los: LOT-0008
Titel: część nr 8
Beschreibung: 1. Przedmiot zamówienia: Część VIII - Samochód dostawczy elektryczny z homologacją na 3 osoby. 2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia stanowi załącznik 1 do SWZ.
Los: LOT-0009
Titel: część nr 9
Beschreibung: 1. Przedmiot zamówienia: Część IX - Samochód dostawczy elektryczny z homologacją na 3 osoby 2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia stanowi załącznik 1 do SWZ.
Los: LOT-0010
Titel: część nr 10
Beschreibung: 1. Przedmiot zamówienia: Część X - Samochód dostawczy elektryczny z homologacją na 3 osób, 2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia stanowi załącznik 1 do SWZ.
Los: LOT-0011
Titel: część nr 11
Beschreibung: 1. Przedmiot zamówienia: Część XI - Samochód dostawczy elektryczny z homologacją na 5 osób. 2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia stanowi załącznik 1 do SWZ.
Beschreibung der Optionen: Szczegółowe uregulowania w dokumentach zamówienia.
Los: LOT-0012
Titel: część nr 12
Beschreibung: 1. Przedmiot zamówienia Część XII - Samochód dostawczy elektryczny z homologacją na 5 osób (cargo). 2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia stanowi załącznik 1 do SWZ.
Los: LOT-0013
Titel: część nr 13
Beschreibung: 1. Przedmiot zamówienia Część XIII Samochód dostawczy elektryczny z homologacją na 3 osoby. 2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia stanowi załącznik 1 do SWZ.
Los: LOT-0014
Titel: część nr 14
Beschreibung: 1. Przedmiot zamówienia: Część XIV - Samochód dostawczy elektryczny z homologacją na 6 osób. 2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia stanowi załącznik 1 do SWZ.
Los: LOT-0015
Titel: część nr 15
Beschreibung: 1. Przedmiot zamówienia: Część XV - Samochód dostawczy elektryczny z homologacją na 3 osoby. 2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia stanowi załącznik 1 do SWZ.
Los: LOT-0016
Titel: cześć nr 16
Beschreibung: 1. Przedmiot zamówienia: Część XVI - Samochód dostawczy elektryczny z homologacją na 3 osoby. 2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia stanowi załącznik 1 do SWZ.
Los: LOT-0017
Titel: część nr 17
Beschreibung: 1. Przedmiot zamówienia: Część XVII – Samochód osobowy elektryczny co najmniej 4 drzwiowy z homologacją na 5 osób, (wyłączenie samochodów spoza GPA/UE) 2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia stanowi załącznik 1 do SWZ.
Los: LOT-0018
Titel: cześć nr 18
Beschreibung: 1. Przedmiot zamówienia: Część XVIII – Samochód osobowy elektryczny co najmniej 4 drzwiowy z homologacją na 5 osób, (brak wyłączenia samochodów spoza GPA/UE) 2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia stanowi załącznik 1 do SWZ.